This website works best with JavaScript enabled

Dnia 7.06.2021r. w naszej szkole odbył się konkurs języka angielskiego „You can speak English.” Uczniowie, podzieleni na kategorie wiekowe, musieli wykazać się przede wszystkim umiejętnościami mówienia w języku obcym. Każdy z uczestników losował frazy i zdania do wypowiedzenia w języku obcym – liczyła się nie tylko prawidłowa wymowa, ale i poprawność gramatyczno-leksykalna. Warto dodać, iż nasi uczestnicy prezentowali swoje umiejętności przy widowni, co stanowiło dla wielu niemałe wyzwanie, a wręcz istny test ze sztuki przemawiania. Z radością prezentujemy wyniki:

• klasy 4:
I miejsce: Jan M. z 4a
II miejsce: Zuzanna G. z 4a
III miejsce: Lilia M. z 4a
• klasy 5:
I miejsce: Szymon D. z 5a
II miejsce: Wiktoria W. z 5b
III miejsce: Barbara W. z 5a
• klasy 6:
I miejsce: Hanna K. z 6e i Anna K. z 6b
II miejsce: Hanna S. z 6e i Agnieszka P. z 6b.
 
Dziękujemy za udział i gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu! 
Organizatorzy: M. Dąbrowska, K. Trzęsowska, J. Walska. 
   
 
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440