This website works best with JavaScript enabled

Nasze osiągnięcia 

chlopiec z pucharem

Uczniowie klas I- IV naszej szkoły kreatywnie spędzali czas w domu podczas nauki zdalnej. Oprócz codziennych zadań domowych  znaleźli czas  i stworzyli własne gry planszowe. Inspiracją do tworzenia był konkurs pod hasłem „GRY ZROBIMY,  CZASU NIE STRACIMY” organizowany przez zespół projektowy  „PLAN G” w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”. Do wykonania gier uczniowie wykorzystali otaczające nas przedmioty np. patyki, kamyki, a surowcom wtórnym mogli nadać „drugie życie”.

Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem uczniów z różnych szkół.

Po trudnej naradzie zespołu projektowego „Plan G” przyznano następujące miejsca:

1. miejsce - Aleksandra z klasy 2 SP-10 w Lubinie

2. miejsce - Alicja z klasy 1 ze SP w Chobieni

3. miejsce - Lena z klasy 2 SP-10 w Lubinie

 Wyróżnienia otrzymują : 

  • Michalina z klasy 1 SP w Chobieni
  • Maya z klasy 2 SP-10 w Lubinie
  • Anna z klasy 3 SP-10 w Lubinie

WSZYSTKIM uczestnikom dziękujemy za piękne prace.

KAŻDY z Was otrzyma drobny podarunek za udział w zabawie, a wszystkie gry pojawią się profilu Facebook’owym projektu PLAN G, ponieważ są fantastyczne! Może ktoś inny skorzysta z ciekawych pomysłów u siebie w domu np. podczas zbliżających się wakacji.

Informacje o formie dostarczenia nagród znajdą się na stronie projektu

GRATULUJEMY pomysłów i zaangażowania !

Jesteśmy na facebooku 

Napisz do nas 

Podaj swój e-mail.

Napisz wiadomość

Nieprawidłowe dane

Nasz adres 

Szkoła Podstawowa nr 10
im. gen. Władysława Sikorskiego
w Lubinie

ul. Prymasa Polski Stefana Wyszyńskiego 3
59-300 Lubin
woj. dolnośląskie
Tel: 76 746 83 36 lub 76 746 83 37
szkola@sp10.lubin.pl

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440