This website works best with JavaScript enabled

Nasze osiągnięcia 

chlopiec z pucharem

W konkursie świetlicowym wzięli udział uczniowie z kl. I-III. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie zdrowej i smacznej potrawy według własnego przepisu. Następnie należało zrobić zdjęcie i wysłać drogą elektroniczną.

Dzieci wykonały piękne, kolorowe, smaczne i oczywiście zdrowe potrawy.  Można śmiało powiedzieć, że zadanie wykonali doskonale. Nie tylko utrwalili zdrowe nawyki żywieniowe, ale rozwinęli kreatywność i wyobraźnię w przyrządzaniu potraw.
Nagrody główne:  Aleksandra z 3B,  Amelia z 1A,  Justyna z 2C,  Kornelia z 1C, Maja z 3A, Oliver z 2D,  Zuzanna z 2D,  Alicja z 2D, Paweł z 2B,  Hanna z 2A, Seweryn z 1C,  Bartosz z 1C. 
Pozostali uczestnicy zostali wyróżnieni.
Uroczyste wręczenie nagród nastąpi we wrześniu.

 
 

Uczniowie klas I- IV naszej szkoły kreatywnie spędzali czas w domu podczas nauki zdalnej. Oprócz codziennych zadań domowych  znaleźli czas  i stworzyli własne gry planszowe. Inspiracją do tworzenia był konkurs pod hasłem „GRY ZROBIMY,  CZASU NIE STRACIMY” organizowany przez zespół projektowy  „PLAN G” w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”. Do wykonania gier uczniowie wykorzystali otaczające nas przedmioty np. patyki, kamyki, a surowcom wtórnym mogli nadać „drugie życie”.

Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem uczniów z różnych szkół.

Po trudnej naradzie zespołu projektowego „Plan G” przyznano następujące miejsca:

1. miejsce - Aleksandra z klasy 2 SP-10 w Lubinie

2. miejsce - Alicja z klasy 1 ze SP w Chobieni

3. miejsce - Lena z klasy 2 SP-10 w Lubinie

 Wyróżnienia otrzymują : 

  • Michalina z klasy 1 SP w Chobieni
  • Maya z klasy 2 SP-10 w Lubinie
  • Anna z klasy 3 SP-10 w Lubinie

WSZYSTKIM uczestnikom dziękujemy za piękne prace.

KAŻDY z Was otrzyma drobny podarunek za udział w zabawie, a wszystkie gry pojawią się profilu Facebook’owym projektu PLAN G, ponieważ są fantastyczne! Może ktoś inny skorzysta z ciekawych pomysłów u siebie w domu np. podczas zbliżających się wakacji.

Informacje o formie dostarczenia nagród znajdą się na stronie projektu

GRATULUJEMY pomysłów i zaangażowania !

Miło nam poinformować, iż został rozstrzygnięty konkurs graficzny na Plakat Edukacyjny „Bądź bezpieczny w sieci” kl. IV-VIII.

Nagrody główne:

Nicola Garbacz kl. 5d

Anna Krysiak kl. 5b  

Zuzanna Turzyńska kl.6c 

 Serdecznie gratulujemy nagrodzonym!

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy: Anna Wysocka, Halina Kozdra, Marta Malesza

W dniach 17.04 – 23.04 .2020 r. odbył się konkurs plastyczny organizowany przez Park Linowy w Lubinie nt.: „Leśnie opowieści – Świat wiewiórek”. 

I miejsce otrzymała  Amelka z klasy 2 c

Amelce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dnia 5 maja 2020  roku, w naszej szkole odbył się konkurs muzyczno – taneczny dla uczniów klas I – III „MAM TALENT”. W związku z obecną sytuacją w kraju, odbył się on w wersji on-line. Podczas konkursu dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, aktorskie, taneczne i akrobatyczne. Rodzice naszych uczniów zadbali o przygotowanie dzieci, wspaniałe charakteryzacje, oraz o nagranie występu dzieci i przesłanie nam ich na pocztę, za co bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY. 

Wszyscy nasi uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom muzyczno – taneczny. Jurrorowie mieli ogromny problem z przyznaniem głównych nagród w konkursie. Po długo trwających, burzliwych obradach postanowili przyznać następujące nagrody:
 
GRAND PRIX  otrzymała Lena z klasy II d
 
I Miejsca otrzymali:
Hania z klasy I b
Aleksandra z klasy II a
Justyna  z klasy II c
Amelia z klasy II c
Izabela  z klasy III b
 
Wyróżnienia otrzymali:
Julia z klasy Ia
Julia z klasy I c
Zosia z klasy II c
Kaja z klasy II d
 
Wszystkim uczestnikom i ich rodzicom bardzo serdecznie dziękujemy. Filmiki z nagraniami już niedługo na stronie naszej szkoły. 
 

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXII edycji Dni Brytyjskich organizowanych przez Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Lubinie. Dnia 9 marca dwuosobowa drużyna w składzie Michalina z klasy VIIIc i Michał z klasy VIIId zajęli I miejsce w konkursie wiedzy o krajach anglosaskich pt. „BRIDGING THE CULTURES”. 10 marca natomiast Michalina z klasy VIIIc wraz z Mają z klasy VIIIc zajęły III miejsce w konkursie gramatyczno-leksykalnym pt. „WHEN IN ROME, DO AS THE ROMANS DO”.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

 
 

Dnia 4 marca reprezentacja naszej szkoły rozegrała Powiatowe Zawody Sportowe Siatkówki Dziewcząt. Po ambitnej rywalizacji uczennice naszej szkoły zdobyły drugie miejsce. Serdecznie gratulujemy Julce, Agacie, Oliwce, Natalce, Wiktorii z klasy VIb, Weronice z klasy Ve, Agnieszce z klasy Vb, Wiktorii z klasy Vd.

Dnia 4 marca w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski pod hasłem „Z poezją na ty”. Uczniowie klas IV-VIII po uprzednim przygotowaniu pięknie deklamowali przygotowane teksty poetyckie. Wszyscy wykazali się zdolnościami. Zwycięzcami okazali się:

I miejsce - Wiktora z klasy 6b
II miejsce- Barbara z klasy  4a
III miejsce – Kornel  z klasy 5a
wyróżnienie - Hania z klasy 5e 
wyróżnienie – Paweł z klasy 8c
 
Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
 

Rozstrzygnięcie międzyszkolnego świetlicowego konkursu pt. "Bezpieczne ferie zimowe". Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 12. 

II miejsce dla Szymona z gr. 3 i wyróżnienie dla Vanessy z gr. 6. 
 
Wszystkim uczestnikom, którzy brali udział dziękujemy. 

 
 

Dnia 20 stycznia 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 1 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt. Miło nam poinformować, że nasze dziewczęta zdobyły po zaciętych meczach III miejsce. Brawo!!!

W dniu 21.01.2020 r. został rozstrzygnięty konkurs na najciekawszy album kulinarny w języku niemieckim.

Zwycięzcami zostali:
I miejsce- Hubert z klasy 8A
II miejsce Michalina  i Marta z klasy 8C
III miejsce Amelia , Zuzanna i  Martyna z klasy 8A
 
Wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy pomysłowości życzymy dalszych sukcesów.
 
 

Dnia 11 stycznia 2020 r. odbył się powiatowy XVII Festiwal Kolęd i Pastorałek. Nie mogło na nim zabraknąć naszych zdolnych wokalistek.

Spośród wielu występów jury wybrało występ naszej Justynki Pieńko i nagrodziło ją wyróżnieniem. Gratulujemy Justynko i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

I miejsce w kategorii schole otrzymały nasze uczennice ze scholi, którą prowadzi pani Magdalena Dąbrowska - to kolejny godny pochwały sukces. Cieszymy się bardzo i czekamy na dalsze tak wspaniałe informacje.
 
Wszystkim występującym gwiazdeczkom dziękujemy za to, że swoimi pięknymi głosami promują nieustannie naszą szkołę - wielu sukcesów wam życzymy.

 
 

Dnia 19 grudnia 2019 r. rozstrzygnięty został Szkolny Konkurs Fotograficzny „Polska jesień w obiektywie” kl. IV-VIII.

Nagrody główne:
Dominik Żurek kl. 5e
Maja Zając kl. 8b  
Zuzanna Turzyńska kl.6c 
 
Wyróżnienia:
Julia Chroma kl. 6d
Nadia Urbańska kl. 4a
Szymon Dąbrowski kl. 4a
 
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym!
Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów.
 
Organizatorzy: Anna Wysocka, Halina Kozdra, Marta Malesza
 

Dnia 17 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą Eko-bombkę. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Miło nam poinformować, że nasza szkoła została wyróżniona przez Starostę Powiatu Lubińskiego  za dokonania w działalności charytatywnej. Wyróżnienia w postaci dyplomów i statuetek otrzymały również najaktywniej działające wolontariuszki ze Szkolnego Koła Wolontariatu.

Nagrodę tę dedykujemy wszystkim Rodzicom, Nauczycielom i Uczniom zaangażowanym w realizację naszych akcji charytatywnych. Serdeczne dziękujemy za otwarte serca i bezinteresowną pomoc na rzecz mieszkańców Powiatu Lubińskiego.

 
Szkolne Koło Wolontariatu
 

Jesteśmy na facebooku 

Napisz do nas 

Podaj swój e-mail.

Napisz wiadomość

Nieprawidłowe dane

Nasz adres 

Szkoła Podstawowa nr 10
im. gen. Władysława Sikorskiego
w Lubinie

ul. Prymasa Polski Stefana Wyszyńskiego 3
59-300 Lubin
woj. dolnośląskie
Tel: 76 746 83 36 lub 76 746 83 37
szkola@sp10.lubin.pl

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440