Serdecznie zachęcamy dzieci  i młodzież szkolną do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach z programowania!

Jest to niepowtarzalna okazja, aby poznać świat tworzenia gier, aplikacji mobilnych i języków programowania. Wydarzenie Koduj z Gigantami wprowadzi Cię w najważniejsze zagadnienia!
Już teraz jest możliwość, aby zapisać się na następujące zajęcia:
- SCRATCH, MINECRAFT: uczestnicy 7-9 lat,
- SCRATCH, APP INVENTOR:  uczestnicy 10-12 lat,
- C#, VISUAL STUDIO: uczestnicy powyżej 13. roku życia.
„Koduj z Gigantami” to także konkurs programowania dla uczestników zajęć. Weź w nim udział i wygraj atrakcyjne nagrody! Każdy uczeń warsztatów stacjonarnych i online otrzyma upominek niespodziankę - zestaw gadżetów młodego kodera.
Warsztaty będą odbywać się w dniach 30.01. - 14.02.2021 r. stacjonarnie w wybranych miastach w całej Polsce oraz online.
Sprawdź szczegóły i wypełnij wraz z rodzicem formularz zapisowy, aby zarezerwować miejsce: kodujzgigantami.pl
Na zajęcia zapraszają Giganci Programowania, którzy od 6 lat uczą dzieci i młodzież programowania i świadomego korzystania z nowych technologii.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów - entuzjastów nowych technologii oraz tych, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z programowaniem!