This website works best with JavaScript enabled

W ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Polak Mały"

i miedzynarodowego projektu edukacyjnego

„Piękna Nasza Polska Cała”

Szkoła Podstawowa nr 10

im. gen. Władysława Sikorskiego

w Lubinie

OGŁASZA KONKURS PLASTYCZNO - INFORMATYCZNY

DLA UCZNIÓW KLAS I - III

„LUBIN - MOJE MIASTO - HERB NASZEGO MIASTA”

Celem konkursu jest:

– kształtowanie poczucia tożsamości do swojego regionu;

– przybliżanie historii naszego miasta;

– budzenie poczucia więzi z najbliższym otoczeniem;

– rozwijanie ekspresji plastycznej dzieci.

Regulamin:

1. Uczestnikami konkursu są uczniowie klas I - III Szkoły Podstawowej nr 10 w Lubinie.

2. Warunki konkursu:

Wykonanie pracy A4, dowolną techniką na temat : „Lubin- moje miasto- herb naszego miasta”. Uczniowie mogą skorzystać z pomocy rodziców przy wyszukiwaniu informacji na temat herbu naszego miasta oraz jego znaczenia.  Praca powinna być wykonana indywidualnie - nie dopuszcza się pracy zespołowej. Pracę należy sfotografować i wysłać na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Termin nadsyłania prac 11 kwietnia 2021r.. Pracę należy zatytułować imieniem i nazwiskiem dziecka oraz symbolem klasy ucznia. O rozstrzygnięciu konkursu uczestników poinformują organizatorzy.

4. Przystępujący do konkursu uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu oraz wyraża zgodę na wykorzystanie pracy konkursowej przez organizatora konkursu jako promocję szkoły i umieszczenie jej na stronie internetowej szkoły oraz stronie realizującej projekt edukacyjny.

Organizatorzy konkursu

Ewelina Wojtaszyk Zyguła

Magdalena Chrzanowska

Aleksandra Balak

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440