Dnia 15 czerwca został rozstrzygnięty konkurs na „Najlepszego zbieracza baterii”. Konkurs prowadzony był dla uczniów klas I-VIII w ramach kampanii edukacyjnej „Czystość dla Lubina” pod patronatem Prezydenta Miasta Lubina. W tym roku szkolnym naszym uczniom udało się zebrać 419 kg baterii, tym samym zajęliśmy II miejsce wśród lubińskich szkół podstawowych.

Nagrody w kwocie 855,10 zł ufundowała firma ARGO-FILM z Tarnowa – odbiorca zużytych baterii. Pozostałe nagrody zostały przekazane przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Lubinie.

Nagrody otrzymali:
I MIEJSCE         NINA Ł.  6e
I MIEJSCE         KRZYSZTOF T.  3c
II MIEJSCE        NATALIA B. 7d
II MIEJSCE        MAKSYMILIAN P.   3c
III MIEJSCE       KRZYSZTOF D.  5a

Wśród uczniów biorących udział w konkursie przydzielono aż 30 wyróżnień !
DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję czyniąc nasz świat czystszym i piękniejszym !
Koordynatorem akcji „Czystość dla Lubina” i organizatorem konkursu na „Najlepszego zbieracza” jest p. Beata Lidke.