This website works best with JavaScript enabled

Zbliżają się jedne z najpiękniejszych Świąt. Boże Narodzenie to czas radości i nadziei. Nadejdą chwile, dzięki którym staniemy się bardziej serdeczni, wrażliwi, bliscy i potrzebni. Wokół wigilijnego stołu, choinki i szopki zgromadzi się rodzina, przyjaciele i bliscy. Boże Narodzenie to lekcja miłości, przebaczenia i zrozumienia.

 

To właśnie tego wieczoru,

gdy mróz lśni jak gwiazda na dworze,

przy stołach są miejsca dla obcych,

bo nikt być samotny nie może.

To właśnie tego wieczoru,

gdy wiatr zimny śniegiem dmucha,

w serca złamane i smutne

po cichu wstępuje otucha.

To właśnie tego wieczoru

zło ze wstydu umiera,

widząc, jak silna i piękna jest Miłość,

gdy pięści rozwiera.

To właśnie tego wieczoru,

od bardzo wielu wieków,

pod dachem tkliwej kolędy

Bóg rodzi się w człowieku

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski życzy wszystkim chwil pełnych radości, miłości i ciepła rodzinnego. Życzymy Świąt wolnych od trosk i codziennego zabiegania, spełniających najskrytsze marzenia i niosących pokój oraz nadzieję.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440