This website works best with JavaScript enabled

Klasa 3b wzięła udział w programie edukacyjnym "Śniadanie Daje Moc". Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!

Najważniejsze cele programu: 

1) Zwiększanie świadomości nt. zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka 
2) Przyczynianie się do obniżania poziomu niedożywienia dzieci w Polsce – poprzez edukację oraz promocję prawidłowego żywienia  
 
W październiku mieliśmy kilka lekcji,  podczas których poznaliśmy zasady zdrowego odżywiania. Dowiedzieliśmy się, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. 6 listopada każdy z nas przygotował zdrowe śniadanie. Przynieśliśmy potrzebne produkty, z których wykonaliśmy zdrowe, pożywne i kolorowe kanapki. Takie zajęcia były dla nas świetną zabawą, a zarazem nauką o tym -jak ważne jest codzienne, zdrowe śniadanie.
 
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440