Aktualności uczniowskie

dzieci2

Klasa 5E wzięła udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym "Zaproś mnie na swoją lekcję" . To była podróż do wielu miejsc w Polsce i na świecie. Odwiedziliśmy odległe miasta, państwa i kontynenty...poznaliśmy wspaniałych ludzi. Spotkaliśmy p. Agatę i jej tajemniczą żyrafę. Gościliśmy Panią Agnieszkę "zielonego edukatora" oraz niesamowitego poszukiwacza skarbów i "jaskiniowca" Pana Radosława. Pani Monika zabrała nas na Kujawy i wzbogaciła nasz słownik pojęć o "ejbery" "lelochy" glanze i szneki, a zamiast klasowej wycieczki wybraliśmy się na survivalowy wypad z panią Martą. Pani Katarzyna zdradziła nam tajemnicę gumy do żucia. Pani Magda rzuciła nam wyzwanie co dobrego zrobić możemy dla naszej planety...Wyjątkowe było też spotkanie z Panem Adamem w świecie Micecraft i z Panią Kasią na pokazie mody części mowy. Na koniec wirtualnej przygody wypiliśmy kawkę z mistrzem olimpijskim Rafałem Augustyn, towarzyszyli nam uczniowie klasy 4b…razem było bardzo wesoło.

Przed nami wakacje- -zasłużony odpoczynek i restart...jesteśmy do nich przygotowani bo Pani Katarzyna przekazała nam dobre rady jak nie dać się użądlić, ukąsić i ugryźć. Podczas 11 wyjątkowych zdalnych lekcji uczniowie 5e zostali zarażeni uśmiechem i pasją naszych gości. Wszyscy już wiemy, że warto mieć cel i dążyć do niego wytrwale.