This website works best with JavaScript enabled

W dniu 13 września 2017 r. uczniowie klasy 3 a oraz 3 b w lubińskiej Cuprum Arenie uczestniczyli w spotkaniu z policją w ramach programu profilaktycznego "Bezpieczny powrót do szkoły".

W dniu 13 września 2017 r. uczniowie klasy 3 a oraz 3 b w lubińskiej Cuprum Arenie uczestniczyli w spotkaniu z policją w ramach programu profilaktycznego "Bezpieczny powrót do szkoły".

Policjanci przypomnieli uczniom podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Następnie dzieci wzięły udział w konkursie, w którym mogły sprawdzić swoją wiedzę na temat znajomości przepisów ruchu drogowego. Jednak największą atrakcją było spotkanie z policjantami z "drogówki" i możliwości kierowania policyjnym motocyklem oraz radiowozem. Uczniowie naszej szkoły poznali takie podstawy samoobrony, których uczył ich instruktor Krav Magi. Na końcu spotkania wzięli udział w praktycznych ćwiczeniach z udzielania pierwszej pomocy. Wszyscy uczniowie otrzymali upominki od policjantów - odblaski.

Spotkanie z policjantami było bardzo ciekawe, a uczniowie pełni wrażeń wrócili do szkoły.

Opiekę nad uczniami sprawowały panie wychowawczynie: Elżbieta Lewandowska i Joanna Kieloch.
 
fot. Joanna Kieloch
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440