This website works best with JavaScript enabled

W sobotę, 23 września 2017 r. uczniowie klas II - III  naszej szkoły rozpoczęli nowy sezon turystyczny udziałem w pieszym rajdzie na Grzybową Górę pod hasłem "Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna". W pieszej wędrówce organizowanej przez Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze w Lubinie uczestniczyli uczniowie klasy 2 a, 3 b, 3 c, 3 d oraz 3 e wraz ze swoimi  wychowawczyniami oraz rodzicami. Trasa rajdu rozpoczęła się w Rynarcicach, gdzie spotkaliśmy się z przewodnikiem. Wędrując szlakiem turystycznym dotarliśmy do najwyższego wzniesienia w powiecie lubińskim czyli Grzybowej Góry. Podczas pieszej wędrówki  uczniowie wzięli udział  w konkursie o tematyce przyrodniczej. Rajd zakończył się wspólnym ogniskiem  na terenach rekreacyjnych w Koźlicach.

Mimo pochmurnej pogody uczestnicy rajdu wrócili zadowoleni i już planują udział w następnym rajdzie, który odbędzie się 7 października 2017 r.

Opiekę nad uczniami w czasie rajdu sprawowały: pani Anna Wysocka, pani Elżbieta Lewandowska, pani Elżbieta Sałata, pani Jadwiga kruszyńska oraz pani Iwona Szaniawska.

Dziękujemy również rodzicom za udział i pomoc w opiece nad naszymi uczniami. 

 

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440