This website works best with JavaScript enabled

Uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 w Lubinie im. prof. Bolesława Krupińskiego bardzo proszę wszystkich uczniów, rodziców i pracowników naszej szkoły o włączenie się w akcję „Wypełnij miski zwierzakom”. Byli nasi uczniowie nie zapominają o nas i chętnie zapraszają nas do wzięcia udziału w akcji.

W ramach akcji "Zwolnieni z teorii" stworzyliśmy zbiórkę "Wypełnij miski zwierzakom". Zespół tworzy 7. uczniów technikum: Jakub Wałach, Kamil Szewczyk, Przemysław Kurcewicz, Dawid Czarny, Bartosz Sowiński, Damian Marcinów oraz Mateusz Danielewski. Celem zbiórki jest wsparcie TOZ Lubin, który zajmuje się zwierzętami. Pieniądze ze zbiórki trafiają bezpośrednio na konto TOZ Lubin dzięki czemu TOZ Lubin może się zaopatrzyć w karmę itp. Koniec akcji to 28 maja 2021 roku. Zapraszamy na naszą stronę na Facebook ‘u oraz do wpłacania kwot na naszą zbiórkę oraz jej udostępnianie. Facebook: https://www.facebook.com/wmzlubin Zbiórka: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/wzmlubin
 
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440