Dołącz do drużyny Świętego Mikołaja!

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie klas IV- VIII! Ruszamy z akcją zbiórki upominków świątecznych: zabawek, gier, puzzli i książeczek dla dzieci z Ponadregionalnego Centrum Onkologicznego Dzieci „Przylądek Nadziei”.

Prosimy, aby zabawki były nowe, lub w idealnym stanie.

Zbiórka trwa do 17 grudnia. Upominki należy dostarczać do pań porządkowych.

Sprawmy, by na twarzach małych pacjentów w ten magiczny czas świąt zagościł uśmiech!

Z góry dziękujemy za okazana pomoc i wielkie serca!

Szkolne Koło Wolontariatu

Podziękowanie za wsparcie akcji zbiórki karmy

Serdecznie dziękujemy Uczniom, Rodzicom i Opiekunom
za wsparcie akcji zbiórki karmy dla zwierząt.

Pola Nadziei w SP 10

19 października 2021 r. uczniowie Szkolnego Koła Wolontariatu uczestniczyli w akcji "Pola Nadziei". Jest to kampania mająca na celu propagowanie idei wolontariatu, bezinteresownej pomocy nieuleczalnie chorym oraz ich rodzinom. To międzynarodowy program, stworzony przez Organizację Charytatywną Marie Curie Cancer w Wielkiej Brytanii, polegający na sadzeniu jesienią żonkili – symboli nadziei. Kiedy wiosną kwiaty zakwitną – są rozdawane w ulicznych kwestach, a pozyskane w ten sposób fundusze pozwalają na częściowe zaspokojenie potrzeb podopiecznych hospicjum. Kampania ta ma uwrażliwiać społeczeństwo na chorobę i cierpienie ludzi żyjących w najbliższej okolicy.

Podziękowanie za wsparcie akcji charytatywnej

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU SKŁADA SERDECZNE PODZIĘKOWANIA RODZICOM, NAUCZYCIELOM I UCZNIOM ZA NIEZWYKŁĄ HOJNOŚĆ I OGROMNE WSPARCIE AKCJI CHARYTATYWNEJ. ZEBRANE ŚRODKI CZYSTOŚCI I ARTYKUŁY HIGIENICZNE PRZEKAZALIŚMY W DNIU 18. X. 2021 r. DO HOSPICJUM PALIUM W LUBINIE. DZIĘKUJEMY W IMIENIU WŁASNYM I PODOPIECZNYCH HOSPICJUM.

Free Joomla templates by Ltheme