Szkolne Koło Wolontariatu

logo palium

toz lubin

pah

Szkolne Koło Wolontariatu w ramach akcji RAZEM NA ŚWIĘTA stworzyło ponad 200 pysznych pierników i wykonało tyle samo cudownych kartek. Świąteczne upominki dotarły dzisiaj do rąk mieszkańców Domu Pomocy Społecznej „SZAROTKA”, Hospicjum PALIUM oraz pracowników SOR-u i Regionalnego Centrum Zdrowia.

Dziękujemy bardzo Uczniom i Rodzicom za karmę dla psów i kotów. Dzięki Wam udało nam się zebrać ponad 450 kg karmy, którą przekazaliśmy do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Lubinie.

I miejsce i tytuł Przyjaciela Zwierząt zdobyła klasa 3a - Gratulacje!!!

3.10.2019 r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu  o tytuł  „Przyjaciela zwierząt” organizowanego przez Szkolne Koło Wolontariatu.  Konkurs polegał na zbieraniu karmy dla bezdomnych zwierząt – podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami  w Lubinie. Zwycięzcami zostali uczniowie klasy I C, którym udało się zebrać aż 160 kg karmy!!!   Serdecznie gratulujemy !!!

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie!

Szkolne Koło Wolontariatu  po raz kolejny zaprasza do uczestnictwa w akcji charytatywnej na rzecz podopiecznych Hospicjum Palium w Lubinie.

Do 30 listopada  zbieramy środki czystości i artykuły higieniczne (proszki i płyny do prania, kostki do zmywarki, ręczniki papierowe, ściereczki w rolce, oliwki i pudry dla dzieci, chusteczki nawilżające), które należy dostarczać do pań porządkowych. Zebrane środki po zakończeniu zbiórki trafią do Hospicjum.

Prosimy o przyłączenie się do tej szczytnej akcji i zaangażowanie w niesienie pomocy ludziom starszym, cierpiącym i nieuleczalnie chorym.

Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy !

Szkolne Koło Wolontariatu składa serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom, Nauczycielom i Uczniom za ogromne zaangażowanie w zbiórkę karmy i darów dla podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami- Oddział w Lubinie. Dzięki Wam przekonaliśmy się, że istnieją jeszcze życzliwi ludzie o wielkich sercach, którym los braci mniejszych nie jest obojętny. Gratulujemy tak wspaniałej postawy wobec zwierząt!