Uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 w Lubinie im. prof. Bolesława Krupińskiego bardzo proszę wszystkich uczniów, rodziców i pracowników naszej szkoły o włączenie się w akcję „Wypełnij miski zwierzakom”. Byli nasi uczniowie nie zapominają o nas i chętnie zapraszają nas do wzięcia udziału w akcji.

W ramach akcji "Zwolnieni z teorii" stworzyliśmy zbiórkę "Wypełnij miski zwierzakom". Zespół tworzy 7. uczniów technikum: Jakub Wałach, Kamil Szewczyk, Przemysław Kurcewicz, Dawid Czarny, Bartosz Sowiński, Damian Marcinów oraz Mateusz Danielewski. Celem zbiórki jest wsparcie TOZ Lubin, który zajmuje się zwierzętami. Pieniądze ze zbiórki trafiają bezpośrednio na konto TOZ Lubin dzięki czemu TOZ Lubin może się zaopatrzyć w karmę itp. Koniec akcji to 28 maja 2021 roku. Zapraszamy na naszą stronę na Facebook ‘u oraz do wpłacania kwot na naszą zbiórkę oraz jej udostępnianie. Facebook: https://www.facebook.com/wmzlubin Zbiórka: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/wzmlubin

Szkolne Koło Wolontariatu w ramach akcji RAZEM NA ŚWIĘTA stworzyło ponad 200 pysznych pierników i wykonało tyle samo cudownych kartek. Świąteczne upominki dotarły dzisiaj do rąk mieszkańców Domu Pomocy Społecznej „SZAROTKA”, Hospicjum PALIUM oraz pracowników SOR-u i Regionalnego Centrum Zdrowia.

Dziękujemy bardzo Uczniom i Rodzicom za karmę dla psów i kotów. Dzięki Wam udało nam się zebrać ponad 450 kg karmy, którą przekazaliśmy do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Lubinie.

I miejsce i tytuł Przyjaciela Zwierząt zdobyła klasa 3a - Gratulacje!!!

3.10.2019 r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu  o tytuł  „Przyjaciela zwierząt” organizowanego przez Szkolne Koło Wolontariatu.  Konkurs polegał na zbieraniu karmy dla bezdomnych zwierząt – podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami  w Lubinie. Zwycięzcami zostali uczniowie klasy I C, którym udało się zebrać aż 160 kg karmy!!!   Serdecznie gratulujemy !!!
Dzięki Wam przekonaliśmy się, że istnieją jeszcze życzliwi ludzie o wielkich sercach, którym los braci mniejszych nie jest obojętny.

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie!

Szkolne Koło Wolontariatu  po raz kolejny zaprasza do uczestnictwa w akcji charytatywnej na rzecz podopiecznych Hospicjum Palium w Lubinie.

Do 30 listopada  zbieramy środki czystości i artykuły higieniczne (proszki i płyny do prania, kostki do zmywarki, ręczniki papierowe, ściereczki w rolce, oliwki i pudry dla dzieci, chusteczki nawilżające), które należy dostarczać do pań porządkowych. Zebrane środki po zakończeniu zbiórki trafią do Hospicjum.

Prosimy o przyłączenie się do tej szczytnej akcji i zaangażowanie w niesienie pomocy ludziom starszym, cierpiącym i nieuleczalnie chorym.

Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy !