Nowe wyposażenie pracowni komputerowych


Już jest, nowy sprzęt edukacyjny w ramach rządowego programu "Laboratoria przyszłości".

Roboty edukacyjne, gogle VR, drukarki 3D, zestawy do nauki robotyki to tylko niektóre z elementów nowoczesnego wyposażenia sal komputerowych.

Cieszymy się, że baza edukacyjna szkoły stale jest unowocześniana i wzbogacana. Przed nami kreatywne, rozwijające zajęcia z uczniami.

Szkoła otrzymała 201 300,00 złotych do wydania na sprzęt w ramach programu rządowego "Laboratoria przyszłości.

W pierwszej turze szkoła wydała 153 519,99 złotych.

Wtyczka

Innowacje

Koła zainteresowań w klasach 1-3
Poniedziałek
EKO-logicznie

J. Kasperska

12:45 - 13:30 klasa 1B sala 18
Wtorek
Brak zajęć
Środa
Łamigłówki mądrej główki

I. Szaniawska

11:40 - 12:25 klasa 1A sala 5
Mali odkrywcy

E. Lewandowska

11:35 - 12:20 klasa 1C sala 6
Koło wokalno - muzyczne

L. Jaśkiewicz

11:20 - 12:05 klasa 1 sala 2
Koło plastyczne

E. Sałata-Kucharczyk

12:30 - 13:15 klasa 2-3 sala 3
Czwartek
Koło języka angielskiego

E. Wojtaszyk-Zyguła

12:30 - 13:15 klasa 3A sala 9
Koło Małego Geniusza

M. Chrzanowska

12:25 - 13:10 klasa 3C sala 7
Gry i zabawy ruchowe

J. Rak

11:35 - 12:20 klasa 1 chłopcy sala gimnastyczna
Koło plastyczne

E. Sałata-Kucharczyk

12:30 - 13:15 klasa 2-3 sala 3
Piątek
Rusz głową

J. Olszewska

11:35 - 12:20 klasa 2B sala 5
Omnibus

B. Mirosławska

11:35 - 12:20 klasa 2C sala 11
Koła zainteresowań w klasach 4-8
Poniedziałek
Koło chemiczne

A. Myszkowska

13:25 - 15:00 klasa 7-8 sala 111
Koło informatyczne

A. Wysocka

14:15 - 15:00 klasa 5B sala 107
Wtorek
Koło informatyczne

M. Malesza

12:55 - 13:40 klasa 4 sala 107
Koło matematyczne

R. Mamrosz

13:30 - 14:14 klasa 5 sala 205
Koło języka niemieckiego

M. Raczyńska

13:50 - 14:35 klasa 6a sala 106
Środa
Brak zajęć
Czwartek
Koło informatyczne

M. Malesza

12:55 - 13:40 klasa 4 sala 105
Koło biologiczne

A. Sinkiewicz

13:40 - 15:10 klasa 7 sala 108/111
Koło muzyczne

A. Wołczańska

13:50 - 15:20 4-8 sala 102
Koło informatyczne

M. Malmon

14:20 - 15:05 klasa 4-8 sala 105
Piątek
Koło informatyczne

A. Wysocka

14:15 - 15:00 klasa 4D sala 107
Zajęcia specjalistyczne
Poniedziałek
Rewalidacja z zakresu oligofrenopedagogiki

A. Wawrzków

13:45 - 14:45 klasa 4D sala 201
Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

A. Wawrzków

12:40 - 13:25 klasa 1A | 1B | 1C | 2C sala 201
Terapia pedagogiczna

A. Wawrzków

08:00 - 08:45 klasa 6B sala 201
Terapia pedagogiczna

A. Wawrzków

14:40 - 15:25 klasa 7C | 7D sala 201
Wtorek
Rewalidacja z zakresu oligofrenopedagogiki

A. Wawrzków

12:40 - 13:40 klasa 1B sala 201
Zajęcia zwiększające szanse

K. Szadłowska

13:30 - 15:00 klasa 5C | 5D | 7A sala 209
Środa
Rewalidacja z zakresu oligofrenopedagogiki

A. Wawrzków

11:35 - 12:35 klasa 1A sala 201
Rewalidacja z zakresu oligofrenopedagogiki

A. Wawrzków

07:50 - 08:50 klasa 7E sala 201
Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

A. Wawrzków

12:40 - 13:40 klasa 3A | 3B | 3C sala 201
Terapia pedagogiczna

A. Wawrzków

13:45 - 14:30 klasa 4A | 4D sala 201
Terapia pedagogiczna

A. Wawrzków

14:40 - 15:25 klasa 4B | 4C | 5D sala 201
Czwartek
Rewalidacja z zakresu oligofrenopedagogiki

A. Wawrzków

12:40 - 13:40 klasa 1B sala 201
Rewalidacja z zakresu oligofrenopedagogiki

A. Wawrzków

11:35 - 12:35 klasa 4D sala 201
Rewalidacja z zakresu oligofrenopedagogiki

A. Wawrzków

10:40 - 11:40 klasa 7E sala 201
Terapia pedagogiczna

A. Wawrzków

08:00 - 08:45 klasa 8A | 8E sala 201
Terapia pedagogiczna

A. Wawrzków

13:45 - 14:30 klasa 5B | 5C sala 201
Zajęcia logopedyczne

E. Mrozińska

11:35 - 12:20 klasa 1B sala 18
Surdoterapia

A. Steciuk

12:40 - 13:25 klasa 5D sala 116
Zajęcia zwiększające szanse

L. Jaśkiewicz

11:40 - 12:25 klasa 2A sala 1
Piątek
Rewalidacja z zakresu oligofrenopedagogiki

A. Wawrzków

12:40 - 13:40 klasa 1A sala 201
Terapia pedagogiczna

A. Wawrzków

13:45 - 14:30 klasa 7B | 7E sala 201
Surdoterapia

A. Steciuk

12:40 - 13:25 klasa 5D sala 116
Zajęcia zwiększające szanse

L. Jaśkiewicz

08:50 - 09:35 klasa 2A sala 1
Zajęcia z pomocy PP (rządowe) realizowane od 01.03.2022
Poniedziałek
Terapia pedagogiczna

H. Leśnik

14:20 - 15:05 sala 217
Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

A. Balak

12:30 - 13:25 sala 3
Trening

E. Sosnowska

07:30 - 08:45 sala 217
Wtorek
Terapia pedagogiczna

I. Szaniawska

13:30 - 14:15 sala 5
Logopedia

E. Mrozińska

12:40 - 13:25 sala 213
Środa
Brak zajęć
Czwartek
Logopedia

E. Mrozińska

12:30 - 13:15 sala 213
Piątek
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

A. Balak

11:30 - 12:15 sala 6
Zajęcia wspomagające dla uczniów klas 4-8 realizowane od września do grudnia 2021
Poniedziałek
Język polski (2 osoby)

K. Sadłowska

14:20 - 15:50 klasa 6A | 6B | 5C sala 209
Język polski (zajęcia wyrównawcze)

K. Sadłowska

15:50 - 16:35 klasa 6A | 6B | 5C sala 209
Język polski

H. Dudziak

14:20 - 15:50 klasa 8A | 8B | 8D sala 208
Język polski

J. Prusak

14:20 - 15:50 klasa 4A | 4B | 4C | 4D sala 207
Język polski (zajęcia wyrównawcze)

J. Prusak

15:50 - 16:35 klasa 4D | 7C sala 207
Język polski

G. Fecko

14:20 - 15:55 klasa 7A | 7B | 7C | 7D | 7E sala 203
Matematyka

K. Kopeć

14:20 - 15:05 klasa 5C | 5D sala 109
Matematyka

K. Kopeć

15:10 - 15:55 klasa 8 sala 109
Matematyka

R. Mamrosz

12:40 - 14:15 klasa 5A | 5B sala 106
Wtorek
Język polski (zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze)

G. Fecko

14:20 - 15:05 klasa 7B | 7D | 8B sala 203
Język polski

E. Mrozińska

12:40 - 14:15 klasa 5A | 5C | 5D sala 102
Matematyka

R. Mamrosz

14:20 - 15:55 klasa 7A | 7B | 7C | 7D | 7E sala 215
Matematyka

M. Lachowicz

12:40 - 14:15 klasa 4B | 4C sala 202
Matematyka

M. Lachowicz

14:20 - 15:55 klasa 5A | 5B sala 202
Środa
Język polski (zajęcia wyrównawcze)

G. Fecko

14:20 - 15:05 klasa 5D sala 203
Język angielski

M. Jastrowicz-Dec

14:20 - 15:55 klasa 5A | 5C | 5D sala 7
Język angielski

M. Dąbrowska

15:00 - 16:30 klasa 7A | 7B | 7C | 7D sala 204
Język angielski

K. Trzęsowska

15:00 - 16:30 klasa 8A | 8B | 8C | 8D | 8E sala 216
Matematyka

K. Bogus

13:30 - 15:05 klasa 6A | 6C sala 202
Czwartek
Język polski (wyrównawcze)

H. Dudziak

08:00 - 08:45 klasa 8A sala 208
Język angielski

K. Aptacy

13:45 - 15:15 klasa 4A | 4B | 4C | 4D sala 202
Matematyka

K. Kopeć

14:20 - 15:05 klasa 5C | 5D sala 109
Matematyka

K. Kopeć

15:10 - 15:55 klasa 8 sala 109
Piątek
Język polski

H. Dudziak

12:25 - 13:55 klasa 8E sala 208

Uczniowie

Klasy

Koła

Nauczyciele

Laboratoria Przyszłości

Innowacyjna Szkoła

Klasy sportowe

Klasy językowe

Zajęcia z robotami

Tradycje

STEM

Nauka zdalna