Nowe wyposażenie pracowni komputerowych

Już jest, nowy sprzęt edukacyjny w ramach rządowego programu "Laboratoria przyszłości".

Roboty edukacyjne, gogle VR, drukarki 3D, zestawy do nauki robotyki to tylko niektóre z elementów nowoczesnego wyposażenia sal komputerowych.

Cieszymy się, że baza edukacyjna szkoły stale jest unowocześniana i wzbogacana. Przed nami kreatywne, rozwijające zajęcia z uczniami.

Szkoła otrzymała 201 300,00 złotych do wydania na sprzęt w ramach programu rządowego "Laboratoria przyszłości.

W pierwszej turze szkoła wydała 153 519,99 złotych.

Wtyczka

Innowacje

Ważne informacje dla uczniów, rodziców z Ukrainy

POLSKIE FORUM MIGRACYJNE www.forummigracyjne.org.

1. Telefon zaufania dla uchodźców z Ukrainy czynny przez cały tydzień od godz. 12.00-20.00. Udzielane są odpowiedzi w języku ukraińskim i rosyjskim.
2. Jeżeli potrzebujesz pomocy, chcesz porozmawiać o swoim dziecku, masz problemy itp. numer telefonu +48 22 255 22 02
3. Zapisy do psychologów i innych specjalistów – zapisy @forummigracyjne.org +48 692 913 993
4. Interwencyjny telefon oferujący wparcie psychologiczne +48 669 981 038

PASCAL SZKOŁY ZA DARMO https://www.fecebook.com/ECKPascal
pascal.edu.pl/ua/kurs

Co piątek na platformie facebookowej o godzinie 19.00 prowadzony jest za darmo bezpłatny kurs języka polskiego dla osób z Ukrainy. Z kursu mogą skorzystać dorośli i dzieci oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych.

EKO BAZA PRACOWNIA ROZWOJU LUBIN- ul. Kilińskiego 37 Edyta Bagińska
Zapraszamy na zajęcia dla mam i dzieci( stacjonarne w placówce i w terenie). Wszelkie informacje na www.facebook języku ukraińskim.

CENTRUM FORMACJI RODZINY - Lubin ul. Jana Pawła II 58
W zakładce Centrum Pomocy Ukraińcom można otrzymać pomoc prawną, psychologiczną itp.

Tel. 511 833 628 w języku polskim
+48 791 069 613 w języku ukraiński
Potrzebujący mogą także skorzystać z e-mail w języku polski
pomoc.kghm@gmail.com