Nowe wyposażenie pracowni komputerowych

Już jest, nowy sprzęt edukacyjny w ramach rządowego programu "Laboratoria przyszłości".

Roboty edukacyjne, gogle VR, drukarki 3D, zestawy do nauki robotyki to tylko niektóre z elementów nowoczesnego wyposażenia sal komputerowych.

Cieszymy się, że baza edukacyjna szkoły stale jest unowocześniana i wzbogacana. Przed nami kreatywne, rozwijające zajęcia z uczniami.

Szkoła otrzymała 201 300,00 złotych do wydania na sprzęt w ramach programu rządowego "Laboratoria przyszłości.

W pierwszej turze szkoła wydała 153 519,99 złotych.

Wtyczka

Innowacje

UWAGA RODZICE

Piątek 12.08.2022

Wyprawka szkolna dla ucznia klasy I

Poniedziałek 08.08.2022

Kliknij tutaj aby pobrać plik z informacjami na temat wyprawki dla pierwszoklasistów na rok szkolny 2022/2023.

Podręczniki na rok szkolny 2022/2023

Środa 03.08.2022

Poniżej link do pliku z wykazem podręczników do religii.

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w SP10

Czwartek 30.06.2022

Gratulujemy osiągnięć w nauce i życzymy dalszych sukcesów w zdobywaniu wiedzy.
Udanych, bezpiecznych wakacji.
Zapraszamy do obejrzenia prezentacji z zakończenia roku szkolnego.

Konkurs czytelniczy

Środa 08.06.2022

Dnia 2 czerwca szkolna biblioteka gościła uczestników konkursu czytelniczego pod hasłem „Podróż w Krainę Baśni”. Reprezentanci klas III wykazali się znajomością wybranych baśni H. Ch. Andersena, Ch. Perrault i braci Grimm. Tytuł „Baśniomistrza” zdobył Jan M. z kl. III c. Zwycięzcy gratulujemy!

Podziękowania z Domu Dziecka w Golance Dolnej

Piątek 03.06.2022

"Podopieczni Domu Dziecka w Golance Dolnej wraz z Dyrekcją składają gorące podziękowanie za przekazane upominki z okazji Dnia Dziecka.
Dziękujemy za wrażliwe serce i pomocną dłoń.
Obserwowanie, jak ludzie dzielą się tym, co mają z innymi jest dla naszych wychowanków cenną lekcją o tym, czym jest prawdziwa ludzka życzliwość i dobroć.
Życzymy samych pogodnych dni w życiu, spełnienia marzeń i wielu sukcesów.
"

Domu Dziecka w Golance Dolnej
Renata Pinczuk-Brymerska

Komunikat biblioteki na temat zwrotu podręczników.

Piątek 03.06.2022

W zakładce "Dla ucznia/Biblioteka" oraz na facebook`u umieszczony został grafik zwrotu podręczników w klasach 4-8. Prosimy o zapoznanie się i przygotowanie uczniom podręczników w wskazanych terminach.

Informacja dla rodziców klas pierwszych w roku szkolnym 2022/2023

Środa 01.06.2022

Uwaga rodzice uczniów klas pierwszych
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 w Lubinie uprzejmie informuje, iż można składać karty do świetlicy na rok szkolny 2022/2023.
Wypełniony druk przez rodziców można złożyć w sekretariacie szkoły lub wrzucić do skrzynki znajdującej się przy wejściu głównym do szkoły.
Druki można pobrać na stronie szkoły: www.sp10.lubin.pl
Link do dokumentu

Dzień Dziecka.

Środa 01.06.2022

Z okazji Dnia Dziecka, wszystkim, tym najmniejszym i tym, którzy dorosłymi się stają życzymy radości co niemiara, uśmiechów 100 na dzień i więcej, spełnienia marzeń, nawet tych o niebieskich migdałach, a nade wszystko życia w zdrowiu, pokoju i miłości !

Finalista z języka niemieckiego w konkursie Zdolny Ślązak

Poniedziałek 16.05.2022

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Martin, z klasy 8c został finalistą konkursu Zdolny Ślązak z języka niemieckiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czwartek 12.05.2022

Zapraszamy do zapoznania się z listą konkursów dostępnych w zakładce "Dla ucznia / Konkursy". W powyższej zakładce będą wyświetlane najnowsze dostępne konkursy.

Podaruj dzieciom uśmiech

Środa 11.05.2022

Sukces na Olimpiadzie Kopernika

Wtorek 10.05.2022

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły- Martin z klasy 8C zajął drugie miejsce w Olimpiadzie Kopernika z języka niemieckiego, uzyskując tym samym tytuł laureata oraz dodatkowy punkt w rekrutacji do szkoły średniej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Koła

Laboratoria Przyszłości