This website works best with JavaScript enabled

Harmonogram zebrań 

Harmonogram zebrań z rodzicami w roku szkolnym 2019/2020Harmonogram zebrań z rodzicami w roku szkolnym 2019/2020... Zobacz

Organizacja roku 

Organizacja roku szkolnego 2019/2020Organizacja roku szkolnego 2019/2020... Zapoznaj się

e - Dziennik 

e-DziennikDla rodziców i uczniów, nowoczesny i intuicyjny dziennik elektroniczny... Zaloguj się

Gazetka szkolna "WTYCZKA" 

Z naszej galerii 

Pogoda 

Słonecznie

23°C

Lubin

Słonecznie

Wilgotność: 45%

Wiatr: 11 km/h

  • 04 Lip 2020

    Częściowe zachmurzenie 26°C 12°C

  • 05 Lip 2020

    Częściowe zachmurzenie 26°C 18°C

Kto jest online 

Odwiedza nas 314 gości oraz 0 użytkowników.

Mobilna :-) 

mobilna

logo skw

ILoveSP10

Aktualności uczniowskie 

Aktualności uczniowskieNajświeższe wiadomości z życia szkoły... 

Czytaj więcej

Nasze osiągnięcia 

Informacje o osiągnięciach naszych uczniów... 

Sprawdź

Z wielką dumą i radością pragniemy ogłosić, że kolejny rok z rzędu dwoje uczniów z klasy 8d: Alicja S. i Olivier L. odniosło sukcesy w konkursie „zDolny Ślązaczek” i awansowało do etapu wojewódzkiego. Olivier z matematyki, a Alicja z j. polskiego oraz j. angielskiego.

Z wielką dumą i radością pragniemy ogłosić, że kolejny rok z rzędu dwoje uczniów z klasy 8d: Alicja S. i Olivier L. odniosło sukcesy w konkursie „zDolny Ślązaczek” i awansowało do etapu wojewódzkiego. Olivier z matematyki, a Alicja z j. polskiego oraz j. angielskiego. To ogromna satysfakcja również dla nauczycieli prowadzących: Remigiusza Mamrosza, Haliny Dudziak i Aliny Kruczkowskiej. Na tym etapie Alicja zdobyła tytuł finalisty z j. polskiego i została laureatką z j. angielskiego. Te wspaniałe osiągnięcia są rezultatem Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień. Alicja wraz z tytułem laureata otrzymała zaświadczenie, które zwalnia ją z egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego, daje pierwszeństwo rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej oraz zapewnia ocenę celującą z danego przedmiotu. Uczeń Olivier L. z tej samej klasy także odniósł sukces docierając, aż do finału. Dziś możemy zobaczyć prawdziwy efekt naszej wspólnej pracy.

Jesteśmy z nich dumni i serdecznie im gratulujemy.

Życzymy dalszych sukcesów.

Jesteśmy na facebooku 

Napisz do nas 

Podaj swój e-mail.

Napisz wiadomość

Nieprawidłowe dane

Nasz adres 

Szkoła Podstawowa nr 10
im. gen. Władysława Sikorskiego
w Lubinie

ul. Prymasa Polski Stefana Wyszyńskiego 3
59-300 Lubin
woj. dolnośląskie
Tel: 76 746 83 36 lub 76 746 83 37
szkola@sp10.lubin.pl

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440