Nowe wyposażenie pracowni komputerowych

Już jest, nowy sprzęt edukacyjny w ramach rządowego programu "Laboratoria przyszłości".

Roboty edukacyjne, gogle VR, drukarki 3D, zestawy do nauki robotyki to tylko niektóre z elementów nowoczesnego wyposażenia sal komputerowych.

Cieszymy się, że baza edukacyjna szkoły stale jest unowocześniana i wzbogacana. Przed nami kreatywne, rozwijające zajęcia z uczniami.

Szkoła otrzymała 201 300,00 złotych do wydania na sprzęt w ramach programu rządowego "Laboratoria przyszłości.

W pierwszej turze szkoła wydała 153 519,99 złotych.

Wtyczka

Innowacje

Najnowsze wydarzenia

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w SP10 !

Środa 22.06.2022

Informujemy, że odbiór świadectw klas I-VII odbędzie się w salach lekcyjnych o godzinie 9:00.
Pożegnanie klas VIII rozpocznie się o godzinie 9:30 na patio szkoły.
Do zobaczenia

Post na facebooku

Konkurs czytelniczy

Środa 08.06.2022

Dnia 2 czerwca szkolna biblioteka gościła uczestników konkursu czytelniczego pod hasłem „Podróż w Krainę Baśni”. Reprezentanci klas III wykazali się znajomością wybranych baśni H. Ch. Andersena, Ch. Perrault i braci Grimm. Tytuł „Baśniomistrza” zdobył Jan M. z kl. III c. Zwycięzcy gratulujemy!

Podziękowania z Domu Dziecka w Golance Dolnej

Piątek 03.06.2022

"Podopieczni Domu Dziecka w Golance Dolnej wraz z Dyrekcją składają gorące podziękowanie za przekazane upominki z okazji Dnia Dziecka.
Dziękujemy za wrażliwe serce i pomocną dłoń.
Obserwowanie, jak ludzie dzielą się tym, co mają z innymi jest dla naszych wychowanków cenną lekcją o tym, czym jest prawdziwa ludzka życzliwość i dobroć.
Życzymy samych pogodnych dni w życiu, spełnienia marzeń i wielu sukcesów.
"

Domu Dziecka w Golance Dolnej