Nowe wyposażenie pracowni komputerowych

Już jest, nowy sprzęt edukacyjny w ramach rządowego programu "Laboratoria przyszłości".

Roboty edukacyjne, gogle VR, drukarki 3D, zestawy do nauki robotyki to tylko niektóre z elementów nowoczesnego wyposażenia sal komputerowych.

Cieszymy się, że baza edukacyjna szkoły stale jest unowocześniana i wzbogacana. Przed nami kreatywne, rozwijające zajęcia z uczniami.

Szkoła otrzymała 201 300,00 złotych do wydania na sprzęt w ramach programu rządowego "Laboratoria przyszłości.

W pierwszej turze szkoła wydała 153 519,99 złotych.

Wtyczka

Innowacje

ZAPRASZAMY DO NOWOCZESNEJ I TWÓRCZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 10

Jesteśmy szkołą przyjazną dla uczniów, rodziców i wszystkich pracowników w myśl hasła „Tu mnie lubią”. Głównym celem naszej szkoły jest wychowanie i wykształcenie absolwenta, który jest dobrym człowiekiem, posiadającym rzetelną wiedzę i umiejętności oraz jest przygotowany do mądrego, godnego życia w nowoczesnym społeczeństwie XXI wieku.
Nasze atuty:

• Boczula Adam