Nowe wyposażenie pracowni komputerowych

Już jest, nowy sprzęt edukacyjny w ramach rządowego programu "Laboratoria przyszłości".

Roboty edukacyjne, gogle VR, drukarki 3D, zestawy do nauki robotyki to tylko niektóre z elementów nowoczesnego wyposażenia sal komputerowych.

Cieszymy się, że baza edukacyjna szkoły stale jest unowocześniana i wzbogacana. Przed nami kreatywne, rozwijające zajęcia z uczniami.

Szkoła otrzymała 201 300,00 złotych do wydania na sprzęt w ramach programu rządowego "Laboratoria przyszłości.

W pierwszej turze szkoła wydała 153 519,99 złotych.

Wtyczka

Innowacje

Misja Szkoły

Misją naszej szkoły jest towarzyszenie młodemu człowiekowi w szczególnym okresie jego rozwoju, przekazywanie wiedzy, kształcenie umiejętności, rozwijanie talentów, pasji, wychowanie w duchu patriotyzmu i poszanowaniu tradycji, przygotowanie do odbioru współczesnej kultury oraz do życia w sferze osobistej i społecznej w pełnej harmonii ze środowiskiem rodzinnym i naturalnym.

Statut Szkoły

Koła