Uczniowie Dziesiątki 21 marca wraz z młodszymi kolegami z PM nr 15 przywitali wiosnę, a także włączyli się w akcję Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa. Na znak wspierania akcji przygotowaliśmy plakaty informacyjne i założyliśmy kolorowe skarpetki, a co najważniejsze mogli nas zobaczyć i usłyszeć okoliczni mieszkańcy, bo uczestniczyliśmy w barwnym happeningu z przesłaniem ,,Miłość nie liczy chromosomów”.
Powitanie wiosny

