This website works best with JavaScript enabled

Nasze osiągnięcia 

chlopiec z pucharem

Rozstrzygnięcie międzyszkolnego świetlicowego konkursu pt. "Bezpieczne ferie zimowe". Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 12. 

II miejsce dla Szymona z gr. 3 i wyróżnienie dla Vanessy z gr. 6. 
 
Wszystkim uczestnikom, którzy brali udział dziękujemy. 

 
 

Dnia 20 stycznia 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 1 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt. Miło nam poinformować, że nasze dziewczęta zdobyły po zaciętych meczach III miejsce. Brawo!!!

W dniu 21.01.2020 r. został rozstrzygnięty konkurs na najciekawszy album kulinarny w języku niemieckim.

Zwycięzcami zostali:
I miejsce- Hubert z klasy 8A
II miejsce Michalina  i Marta z klasy 8C
III miejsce Amelia , Zuzanna i  Martyna z klasy 8A
 
Wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy pomysłowości życzymy dalszych sukcesów.
 
 

Dnia 11 stycznia 2020 r. odbył się powiatowy XVII Festiwal Kolęd i Pastorałek. Nie mogło na nim zabraknąć naszych zdolnych wokalistek.

Spośród wielu występów jury wybrało występ naszej Justynki Pieńko i nagrodziło ją wyróżnieniem. Gratulujemy Justynko i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

I miejsce w kategorii schole otrzymały nasze uczennice ze scholi, którą prowadzi pani Magdalena Dąbrowska - to kolejny godny pochwały sukces. Cieszymy się bardzo i czekamy na dalsze tak wspaniałe informacje.
 
Wszystkim występującym gwiazdeczkom dziękujemy za to, że swoimi pięknymi głosami promują nieustannie naszą szkołę - wielu sukcesów wam życzymy.

 
 

Dnia 19 grudnia 2019 r. rozstrzygnięty został Szkolny Konkurs Fotograficzny „Polska jesień w obiektywie” kl. IV-VIII.

Nagrody główne:
Dominik Żurek kl. 5e
Maja Zając kl. 8b  
Zuzanna Turzyńska kl.6c 
 
Wyróżnienia:
Julia Chroma kl. 6d
Nadia Urbańska kl. 4a
Szymon Dąbrowski kl. 4a
 
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym!
Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów.
 
Organizatorzy: Anna Wysocka, Halina Kozdra, Marta Malesza
 

Dnia 17 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą Eko-bombkę. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Miło nam poinformować, że nasza szkoła została wyróżniona przez Starostę Powiatu Lubińskiego  za dokonania w działalności charytatywnej. Wyróżnienia w postaci dyplomów i statuetek otrzymały również najaktywniej działające wolontariuszki ze Szkolnego Koła Wolontariatu.

Nagrodę tę dedykujemy wszystkim Rodzicom, Nauczycielom i Uczniom zaangażowanym w realizację naszych akcji charytatywnych. Serdeczne dziękujemy za otwarte serca i bezinteresowną pomoc na rzecz mieszkańców Powiatu Lubińskiego.

 
Szkolne Koło Wolontariatu
 

Uczniowie klas I-III w I semestrze roku szkolnego 2019/20 zrealizowali wiele działań edukacyjnych, których celem było ukształtowanie postaw niemarnowania żywności. Podczas zajęć lekcyjnych i świetlicowych poszukiwali sposobów na wykorzystanie żywności zakupionej do domu, nauczyli się odczytywać datę ważności produktów spożywczych, poznali skutki wyrzucania żywności dla środowiska. Niektóre klasy wyruszyły na wycieczki do sklepów, aby dowiedzieć się ile kosztują wybrane produkty spożywcze, a ceny przeliczali na ilość posiłków, które można przygotować dla dzieci w ubogich krajach. 

Podsumowaniem działań był udział w szkolnym konkursie plastyczno-informatycznym pod hasłem „Nie marnuj żywności-chroń planetę” dla klas I-III
Uczniowie nagrodzeni:
-za prezentację Bartosz, Aleksandra; Bartosz
- za rysunek:
 I miejsce -Emilia; Szymon; Iga; Aleksandra; Szymon.
II miejsce – Julia.; Jakub; Ola; Lena; Maks; Maja; Wojtek; Oliver; Zuzia; Hania
III miejsce – Seweryn; Blanka; Maja; Dominik; Adam; Maja
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym!

 
 

Kornel z klasy 5a zajął III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Maska niejedną kryje tajemnicę” pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Wykonał maskę „Złotej Rybki”. Ogromne gratulacje! To już drugi artystyczny sukces ogólnopolski Kornela.

5a Kornel

Wielka duma kolejnego sukcesu Kariny. Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Pocztówka z wakacji” - Wawer/ Warszawa 2019. To już 3 tak wielki sukces mojej uczennicy. A już za kilka dni usłyszycie o kolejnym, bo nagroda już przyznana tym razem w Otwocku!

Dnia 29 listopada 2019 r. odbył się konkurs fizyczno - geograficzny dla klas 7. Udział brały trzy klasy w składzie dwuosobowym, gdzie uczniowie odpowiadali na pytania z fizyki i z geografii.
Nagrodzone zostały następujące grupy:
 
I miejsce Łukasz  i Wiktor z klasy 7c
II miejsce  Igor  i Jakub  z klasy 7b
III miejsce Szymon  i Szymon z klasy 7a
 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!
Organizator konkursu: Kamila Rydzewska nauczyciel geografii

 
 
 
Rozstrzygnięcie miedzyświetlicowego konkursu w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi pt. "Nitki, nici, niteczki. Dbamy o zdrowie". 
Gratulujemy nagród głównych i wyróżnień. 

 
 
W dniach 13 - 15 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w polskiej edycji XIV Międzynarodowego Konkursu Informatycznego BÓBR w kategorii SKRZAT, BENJAMIN i JUNIOR.
Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia analitycznego i algorytmicznego oraz popularyzacja umiejętnego posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych.
Tegoroczny konkurs został objęty patronatami honorowymi Ministra Edukacji Narodowej, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.
Organizacja konkursu: p. Anna Wysocka i p. Halina Kozdra

 
 
15.11.2019r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu szkolnego ,,Pełna miska dla schroniska ". Organizatorami była p. Elżbieta Sałata-Kucharczyk oraz p. Elżbieta Szymańska. Czołowe miejsca zajęły klasy:
2a- I miejsce
1b- II miejsce
1c- III miejsce
Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy klasom za aktywny udział.

 
 

Dziś Karina z kl.6d odebrała nagrodę za wyróżnienie II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Świat oczami młodych". Jej projekt znaczka pocztowego był w pierwszej 13 najlepszych znaczków w Polsce! Wybrano je z 1000 prac ze szkół w całej Polsce gdzie wcześniej odbyły się eliminacje. Karina walczyła w kategorii klas 4-8. Ogromne gratulacje!

Karina

Jesteśmy na facebooku 

Napisz do nas 

Podaj swój e-mail.

Napisz wiadomość

Nieprawidłowe dane

Nasz adres 

Szkoła Podstawowa nr 10
im. gen. Władysława Sikorskiego
w Lubinie

ul. Prymasa Polski Stefana Wyszyńskiego 3
59-300 Lubin
woj. dolnośląskie
Tel: 76 746 83 36 lub 76 746 83 37
szkola@sp10.lubin.pl

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440