chlopiec z pucharem

Dziś Karina z kl.6d odebrała nagrodę za wyróżnienie II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Świat oczami młodych". Jej projekt znaczka pocztowego był w pierwszej 13 najlepszych znaczków w Polsce! Wybrano je z 1000 prac ze szkół w całej Polsce gdzie wcześniej odbyły się eliminacje. Karina walczyła w kategorii klas 4-8. Ogromne gratulacje!

Karina

Z ogromną dumą dzielimy się z Państwem wynikami pierwszego Egzaminu Ósmoklasisty do którego w kwietniu 2019 roku przystąpiło 116 uczniów naszej Szkoły. Uzyskane bardzo dobre wyniki uczniów z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego oraz języka niemieckiego, wyższe niż średnie wyniki w województwie dolnośląskim czy powiecie lubińskim, potwierdzają wysoką jakość pracy Szkoły Podstawowej nr 10 w Lubinie.

Serdecznie gratulujemy uczniom, rodzicom i gronu pedagogicznemu.

W Auli PWT we Wrocławiu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu „Wędrówki szlakiem wartości”. W uroczystości uczestniczyło 102 zwycięzców wraz z nauczycielami, rodzicami i opiekunami.

16 czerwca 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury GOKiB w Gromadce odbyła się uroczystość wręczenia nagród w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Lalka inspirowana utworami Stanisława Moniuszki".

Konkurs Matematyczne Preteksty to ogólnopolska zabawa matematyczna z elementami rywalizacji. W konkursie tym wzięło udział 23 uczniów z klas 1-7, ale tylko 9 z nich przeszło o II etapu.