vimeo youtube

Folder YouTube

video 40 lat minęło

Przez 3 pobrań

Specjalne życzenia dla Szkoły wyśpiewały przezdolne dziewczynki z koła wokalnego.

video: Małgorzata Kiedos

video Czas pożegnań

Przez 9 pobrań

W tym roku żegnaliśmy uczniów klas ósmych. Uczniów wyjątkowych, pełnych pasji, radości, z ogromnymi sukcesami, takich na których zawsze można było liczyć i którzy nigdy nas nie zawiedli. Z dumą wypuściliśmy w świat pięć klas, które na długo zostaną w naszej pamięci.

Życzymy Wam drodzy uczniowie spełnienia marzeń, radości, wytrwałości w dążeniu do celu, abyście na swojej drodze trafiali na samych wspaniałych i mądrych ludzi.

Rodzicom natomiast dziękujemy za wsparcie, współpracę i dobre słowo.

Wspaniałych wakacji.

video: Malgorzata Kiedos

video Hucznie obchodzimy "100-lecie Odzyskania Niepodległości"

Przez 6 pobrań

"Piknik historyczny" to jedna z wielu uroczystości organizowanych w naszej szkole z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości.
Tą piękną żywą lekcję historii rozpoczął zespół wokalny "Muzy", który odśpiewał pieśni patriotyczne wprowadzając nas w nastrój tamtych czasów i wzruszając do łez. Zaraz po tym oddaliśmy głos naszym wspaniałym gościom Grupie Rekonstrukcji Historycznej " Rusal" oraz "Partyzant" , którzy przybyli do nas z Mielca. Mieliśmy wielka przyjemność posłuchać opowieści połączonych z prezentacją multimedialną oraz projekcją filmów. Uczniowie zapoznani byli z wydarzeniami związanymi z odzyskaniem niepodległości ale również z działalnością obu Grup. Mogli zobaczyć ale również dotknąć mundurów, broni oraz pamiątek z tamtych czasów. Na koniec obejrzeliśmy inscenizację z użyciem broni hukowej, która zrobiła na uczniach największe wrażenie. Raz jeszcze chcemy podziękować Grupie Rekonstrukcji Historycznej " Rusal" oraz "Partyzant" za to, że pozwolili nam niemal dotknąć historii i w niesamowity sposób przekazać uczniom tak wiele ciekawych treści.

video: Małgorzata Kiedos

video Konkurs Polskiej Piosenki Filmowej- SP 10

video Koło wokalne SP10 Lubin

Przez 10 pobrań

video Mały zwiastun filmu dla Szkoły Podstawowej nr 10 w Lubinie im. gen Władysława Sikorskiego

video Pokaz mody geograficznej

video RAMBIT 2018 cz.1

Przez 6 pobrań

Tradycyjnie, z okazji pierwszego dnia wiosny, nauczyciele kl. I – III zorganizowali dla swoich podopiecznych imprezę prozdrowotną pod nazwą RAMBIT 2018. Uczestnikami zabawy byli uczniowie, ich rodzice i dziadkowie. Dzieci rywalizowały ze sobą w konkurencjach sprawnościowych i w quizie z edukacji zdrowotnej. Rodzice i dziadkowie przygotowywali świeże soki z cytrusów i pyszne sałatki warzywno-owocowe. Wiele radości dostarczył dzieciom udział w zabawie pań nauczycielek, które rozwijały zawrotną prędkość na hulajnogach. Mali uczestnicy zabawy wykazali się dużą wiedza i sprawnością fizyczną. W nagrodę otrzymali dyplomy uznania i sprzęt sportowy. Sponsorem imprezy była Rada Rodziców.

Dziękujemy serdecznie wszystkim DZIECIAKOM z kl. I – III, ich RODZICOM, DZIADKOM, NAUCZYCIELOM, WYCHOWAWCOM świetlicy, wspaniałym DZIECIAKOM z kl. VI a, oraz czuwającej nad naszym bezpieczeństwem PANI PIELĘGNIARCE ANNIE BILICZ.

video RAMBIT 2018 cz.2

video RAMBIT 2018 cz.3

Przez 7 pobrań

video REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ

Przez 8 pobrań

Podjęliśmy nie lada wyzwanie i 09 listopada o godz. 11:11 cała szkoła odśpiewała Hymn Polski. To kolejny nasz etap ogromu prac i wydarzeń związanych z obchodami 100-lecia Niepodległości. Ponad 700 uczniów oraz 70 nauczycieli ramię w ramię, na patio szkoły, z dumą i radością odśpiewało 4 zwrotki Mazurka Dąbrowskiego Również w tym dniu z inicjatywy Pani Anny Wawrzaków każdy kto dnia 09 listopada przekroczył próg naszej szkoły poproszony był o podpisanie się na białych i czerwonych sercach, które utworzyły flagę Polski i ozdobiły hol szkoły. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w tych szczególnych i ważnych wydarzeniach.

video: Malgorzata Kiedos

video Wokaliści z sukcesami !!!

Przez 7 pobrań

Podczas XXVI Dziecięcego Konkursu Wokalnego "O Złotą nutkę" organizowanego przez Centrum Kultury Muza nasi artyści wyśpiewali nie jeden sukces.

W grupie młodszej:

Natalia B. klasa 2a- srebrna nutka

Jan M. klasa 2a- brązowa nutka

W grupie starszej:

Julia M. klasa 7c- wyróżnienie

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do posłuchania występów.

video: M. Kiedos

video Z GITARĄ I SOMBRERO, CZYLI MUZYCZNE „O’LE”!!! cz.1

Przez 6 pobrań

25.03.2019 r. uczniowie klas 1-3 na chwile przenieśli się do…MEKSYKU. Dzięki naszym wspaniałym gościom mieliśmy okazję posłuchać meksykańskiej muzyki, która porwała wszystkich do wspólnej zabawy. Poznaliśmy także instrumenty, które przywieźli nasi goście, jak również wysłuchaliśmy ciekawych opowieści. Był to cudowny, pełen energii koncert, który zapewne na długo zostanie w pamięci uczniów.

video Z GITARĄ I SOMBRERO, CZYLI MUZYCZNE „O’LE”!!! cz.3

video Z GITARĄ I SOMBRERO, CZYLI MUZYCZNE „O’LE”!!! cz.4