vimeo youtube

Folder Vimeo

video Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej cz.1

Przez 51 pobrań

14 października br. Samorząd Uczniowski przygotował uroczystą akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie w żartobliwy sposób i z przymrużeniem oka przedstawili pracę nauczyciela. Akademia spotkała się z dużym entuzjazmem, Wszystkim spodobały się energiczne piosenki, dowcipne puenty i wesołe wierszyki.

video IMG 8302: Marcin Wojciechowski

video Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej cz.2

video IMG_8280: Marcin Wojciechowski

video Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej cz.3

video IMG_8301: Marcin Wojciechowski

video Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej cz.4

video IMG_8298: Marcin Wojciechowski

video Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej cz.5

video IMG_8281: Marcin Wojciechowski

video Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej cz.6

video IMG_8279: Marcin Wojciechowski

video Jasełka cz.1

Przez 52 pobrań

Po raz kolejny mieliśmy okazję przypomnieć sobie historię narodzin Jezusa w Betlejemskiej stajence. W dniu 18 grudnia w sali multimedialnej w kościele p.w. M.M. Kolbe oglądaliśmy Jasełka według pomysłu uczennic ze Szkolnego Koła Teatralnego (Wiktorii Chomyn i Oleny Staneta). Na scenie wystąpiło łącznie 22 aktorów. Są to uczniowie z klas I, II, III, IV i V.

Uczniowie dobrze spisali się i odnaleźli w swoich rolach:

Narrator - Anna Raczkiewicz

Mały aniołek II - Maja Posłuszny

Mały aniołek III - Wiktoria Kubicka

Chórek - Aleksandra Duszyńska, Hanna Krzeszowska, Emilia Ogonowska

Wszystkim aktorom dziękujemy za ciężką pracę.

video IMG_8918: Marcin Wojciechowski

video Jasełka cz.2

Przez 50 pobrań

Uczniowie dobrze spisali się i odnaleźli w swoich rolach:

Narrator - Anna Raczkiewicz

Mały aniołek II - Maja Posłuszny

Mały aniołek III - Wiktoria Kubicka

Chórek - Aleksandra Duszyńska, Hanna Krzeszowska, Emilia Ogonowska

Wszystkim aktorom dziękujemy za ciężką pracę.

video IMG_8917: Marcin Wojciechowski

video Kochana Babciu! Kochany Dziadku!

Przez 59 pobrań

Uczniowie klasy 3C przygotowali na Dzień Babci i Dziadka "muzyczną niespodziankę"!

video IMG 0203: Marcin Wojciechowski / SP10

video Konkurs Matematyczno – Sportowy „Licz i ćwicz”

Przez 49 pobrań

W poniedziałek 30 maja reprezentanci klas czwartych brali udział w Konkursie Matematyczno – Sportowym „Licz i ćwicz”. Jak co roku konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów. Do konkursu przystąpiło pięć klas czwartych składających się z pięcioosobowych drużyn. Uczniowie mieli do wykonania pięć zadań matematycznych i sportowych. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się dużą wiedzą matematyczną podczas rozwiązywania zadań jak również dużą sprawnością fizyczną podczas konkurencji sportowych.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i  już dziś zapraszamy przyszłe klasy czwarte do wzięcia udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym 2016/2017.

A oto zwycięzcy:

I MIEJSCE klasa IV e

Jakub Ch., Konrad Ś., Marcel Ś,  Bartosz O., Kacper T.

II MIEJSCE klasa IV c

Aleksandra S., Michalina L., Hubert D., Paweł Dz., Piotr K.

III MIEJSCE klasa IV b

Oliwier, D., Zofia N., Maja Z., Wiktor B., Dominik U.

Konkurs przeprowadzili: Monika Lachowicz, Grzegorz Jarząbek

video IMG_3094: Grzegorz Jarząbek, Marcin Wojciechowski

video Obchody Światowego Dnia Ziemi cz.1

Przez 52 pobrań

22 kwietnia 2016 r. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień ziemi. Wszyscy uczniowie przyszli ubrani na zielono, na twarzach mieli maski. Na początku prowadzący przeczytał informacje na temat Dnia Ziemi, a następnie uczniowie zaprezentowali pokaz mody ekologicznej pt. „Odzież podwójnie użyteczna”.  Do wspólnego świętowania zaprosiliśmy dzieci z Gminnego Przedszkola w Raszówce. Później wspólnie przeszliśmy z transparentami promującymi postawy ekologiczne. Ostatnim punktem było sadzenie bratków przed szkołą. Mamy nadzieję, że tą akcją przypomnieliśmy mieszkańcom Lubina, jak kruchy  jest ekosystem planety, na której żyjemy.

video IMG_1895: Marcin Wojciechowski

video Obchody Światowego Dnia Ziemi cz.2

Przez 55 pobrań

video IMG_2002: Marcin Wojciechowski

video Pozytywne współzawodnictwo uczniów klasy 5A na kręgielni

Przez 51 pobrań

25 października br. klasa uczniowie klasy 5A wraz z wychowawcą M. Wojciechowskim rozegrali na kręgielni (RCS Lubin) mini zawody pomiędzy chłopcami i dziewczętami.

Tak jak w zeszłym roku szkolnym ważnym aspektem było "pozytywne współzawodnictwo" - warto zerknąć na zamieszczony film.

Już są plany na czerwcowy rewanż.

video IMG_8602: Marcin Wojciechowski

video Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 - klasy 2-6

video IMG_7199:  Marcin Wojciechowski / SP10

video Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 - klasy pierwsze cz.1

Przez 53 pobrań

video IMG_7220: Marcin Wojciechowski / SP10

video Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 - klasy pierwsze cz.2

video IMG_7221: Marcin Wojciechowski / SP10

video Spektakl pt. "Legenda o św. Mikołaju"

Przez 51 pobrań

W piątek 04.12.2015 r. uczniowie naszej szkoły przygotowali i przedstawili spektakl pt. "Legenda o św. Mikołaju", który przybliżył nas do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Wszystkim "małym aktorom"  dziękuję za wspaniałe wystąpienie.

J. Chmielewska, j. Kołodziej-Steglińska

video IMG_8193: Marcin Wojciechowski

video TEATR: BZIK WIELKANOCNY

video IMG_0462: Marcin Wojciechowski