logo skw

logo palium

toz lubin

pah

3.10.2019 r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu  o tytuł  „Przyjaciela zwierząt” organizowanego przez Szkolne Koło Wolontariatu.  Konkurs polegał na zbieraniu karmy dla bezdomnych zwierząt – podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami  w Lubinie. Zwycięzcami zostali uczniowie klasy I C, którym udało się zebrać aż 160 kg karmy!!!   Serdecznie gratulujemy !!!

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie!

Szkolne Koło Wolontariatu  po raz kolejny zaprasza do uczestnictwa w akcji charytatywnej na rzecz podopiecznych Hospicjum Palium w Lubinie.

Do 30 listopada  zbieramy środki czystości i artykuły higieniczne (proszki i płyny do prania, kostki do zmywarki, ręczniki papierowe, ściereczki w rolce, oliwki i pudry dla dzieci, chusteczki nawilżające), które należy dostarczać do pań porządkowych. Zebrane środki po zakończeniu zbiórki trafią do Hospicjum.

Prosimy o przyłączenie się do tej szczytnej akcji i zaangażowanie w niesienie pomocy ludziom starszym, cierpiącym i nieuleczalnie chorym.

Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy !

Szkolne Koło Wolontariatu składa serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom, Nauczycielom i Uczniom za ogromne zaangażowanie w zbiórkę karmy i darów dla podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami- Oddział w Lubinie. Dzięki Wam przekonaliśmy się, że istnieją jeszcze życzliwi ludzie o wielkich sercach, którym los braci mniejszych nie jest obojętny. Gratulujemy tak wspaniałej postawy wobec zwierząt!

24 września 2019 r. uczniowie Szkolnego Koła Wolontariatu posadzili  żonkile na znak solidarności z osobami objętymi opieką hospicyjną. Żonkile, które zakwitną wiosną, będą przypominać o akcji na rzecz osób cierpiących, oczekujących naszej pomocy i nadziei.

ZBIERAMY MOKRĄ I SUCHĄ KARMĘ ORAZ MAKARONY DLA PSÓW I KOTÓW ZE SCHRONISK PROWADZONYCH PRZEZ TOWARZYSTWO OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI- ODDZIAŁ W LUBINIE.

UWAGA!!!

Klasa, która zbierze najwięcej karmy otrzyma wyjątkową nagrodę oraz dyplom i tytuł Przyjaciela Zwierząt 2019 r.

Za ofiarność, dziękujemy!

Szkolne Koło Wolontariatu ogłasza akcję:
Wielkanocna Zbiórka Żywności dla podopiecznych
domowego hospicjum Palium w Lubinie.

Do 4 kwietnia zbieramy suchą i paczkowaną żywność z długa datą ważności: mąkę, kaszę, olej, cukier, słodycze, makarony, przetwory warzywne i owocowe, konserwy.

Bardzo prosimy o zaangażowanie i wsparcie naszej akcji!!!

Szkolne Koło Wolontariatu składa serdecznie podziękowania p. J. Kruszyńkiej, p. A. Woźniak, p. E. Szymańskiej, p. J. Mróz i p. K. Rydzewskiej oraz uczniom klas; 3a, 3b, 4a, 4b za ogromne zaangażowanie i uczestnictwo w Kampanii Polskiej Akcji Humanitarnej : „Niosę pomoc”, dotyczącej pomocy ludziom, którzy potrzebują wsparcia w wyniku kryzysów humanitarnych, spowodowanych konfliktami zbrojnymi.

Podziękowania dla Szkolnego Koła Wolontariatu od Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Lubinie za zbiórkę karmy dla zwierząt.

Szkolne Koło Wolontariatu składa serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, nauczycielom i uczniom za ogromne zaangażowanie w zbiórkę karmy i darów dla podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami- Oddział w Lubinie.

Gratulujemy tak wspaniałej postawy wobec zwierząt!

ZBIERAMY MOKRĄ I SUCHĄ KARMĘ ORAZ MAKARONY DLA PSÓW I KOTÓW ZE SCHRONISK, PROWADZONYCH PRZEZ TOWARZYSTWO OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI- ODDZIAŁ W LUBINIE.

Zwracamy się do ludzi wielkiego serca, aby przyłączyli się do naszej akcji. Pokarm prosimy przynosić do szkoły, do Pań Porządkowych, do końca września. UWAGA!!!

Klasa, która zbierze najwięcej karmy otrzyma wyjątkową nagrodę  i  tytuł

Przyjaciela Zwierząt 2018 r.

Za ofiarność, dziękujemy!

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU WRAZ Z PEDAGOGIEM SZKOLNYM SERDECZNIE ZAPRASZA WSZYSTKICH NAUCZYCIELI, RODZICÓW I  UCZNIÓW DO UCZESTNICTWA W MIKOŁAJKOWEJ AKCJI CHARYTATYWNEJ. DO 30 LISTOPADA 2017 r. PROSIMY O PRZYNOSZENIE DO PEDAGOGA SZKOLNEGO UBRAŃ, ZABAWEK, POŚCIELI, SŁODYCZY ORAZ DŁUGOTERMINOWEJ ŻYWNOŚCI. ZEBRANE DARY ZOSTANĄ PRZEKAZANE  PODOPIECZNYM DOMU SAMOTNEJ MATKI ORAZ RODZINOM ZNAJDUJĄCYM SIĘ W TRUDNEJ SYTUACJI.
Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA WSZELKĄ OKAZANĄ POMOC