W dniu 7 czerwca 2019 roku uczniowie klasy 1 b oraz 1 c uczestniczyli w wycieczce do "Wioski Piasku i Kamienia" w miejscowości Czaple. Dzieci podczas wycieczki miały okazję przenieść się w czasy jaskiniowców oraz bohaterów filmu o Flinstonach. Uczniowie swoją przygodę z piaskiem i kamieniem rozpoczęli od zajęć warsztatowych, podczas których wykonywali "Mini ogródki skalne" z wykorzystaniem piaskowca oraz roślin naturalnych. Następnie odbyli wycieczkę "Po dnie morza kredowego" i zobaczyli szmaragdowe jeziorko. Dodatkowo uczniowie po raz pierwszy w życiu przygotowywali z ciasta placuszki, które po upieczeniu na kamieniu zamieniły się w podpłomyki. Ostatnia część wycieczki to były różne gry i zabawy integracyjne z epoki kamienia łupanego pod nazwą "Olimpiada Flinstonów": mega chińczyk, wielkie memory, bańki mydlane oraz chusta animacyjna. Nasza wycieczka zakończyła się wspólnym grillem. Uczniowie wrócili z wycieczki zachwyceni i pełni wrażeń. Polecamy wszystkim odwiedzenie "Wioski Piasku i Kamienia" podczas zbliżających się wakacji.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

Informacja

„Zgodnie z § 34 ust. 10 Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 13 września 2017 r. w sprawie rachunkowości oraz planów kont dla budżetu państwa, budżetów jednostek samorządu terytorialnego, jednostek budżetowych, samorządowych zakładów budżetowych, państwowych funduszy celowych oraz państwowych jednostek budżetowych mających siedzibę poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. z 2017 poz. 1911 z późn. zm.) informujemy, iż sprawozdanie finansowe jednostki Szkoły Podstawowej nr 10 im. gen. Wł. Sikorskiego w Lubinie sporządzone na dzień 31 grudnia 2018 r. wraz z załącznikami, zostało opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Centrum Usług Wspólnych w Lubinie (https://cuwlubin.bip.gov.pl/). Sprawozdanie z załącznikami znajduje się do pobrania tutaj: https://cuwlubin.bip.gov.pl/za-rok-2018/szkola-podstawowa-nr-10.html

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019