Dnia 30.05.2019 r. odbyło się przedstawienie pożegnalne przygotowane przez uczniów z koła geograficznego „Odkrywcy błękitnej planety” dla klas 8 pod opieką Pani Kamili Rydzewskiej – nauczycielki geografii.

„Wielcy Podróżnicy” to przeniesienie się w czasy wielkich odkryć geograficznych, wypraw, flotyll i znanych podróżników takich jak : Krzysztof Kolumb, Vasco da Gama i Ferdynand Magellan. Uczniowie klas 7 i 8 mogli sobie przypomnieć jak wyglądali wielcy podróżnicy      i czasy w XV wieku, gdzie wszystko było nieznane , ciekawe poznania świata oraz odkrycia nowych kontynentów i ich mieszkańców.

Spektakl był bardzo zabawny i humorystyczny z elementami muzycznymi oraz świetną grą aktorską.

W przedstawieniu udział wzięli :

Uczennica – Aleksandra z 8c

Krzysztof Kolumb – Adam z 8d

Załoga statku – Dawid, Franek z 8b i Przemek z 8d

Statua Wolności – Roksana z 8a

Kowbojki – Julia i Natalia z 8a

Vasco da Gama – Max z 8d

Hinduski – Hanna i Maja z 8c

Ferdynand Magellan – Jakub z 8d

Zwierzęta – Michał, Igor, Szymon i Wiktoria z 8c

Murzyni na bębnach – Jakub B. i Jakub Ł. Z 8e

Murzynka – Julia z 8a

Murzyniątka – Wiktoria i Wojtek z 4d

Indianin – Marcel z 8e

Indianki – Kalina i Maja z 8c

 

Organizator i reżyser przedstawienia Kamila Rydzewska

Gratulujemy sukcesów i życzymy dalszych ról na scenie !!!


Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

Informacja

„Zgodnie z § 34 ust. 10 Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 13 września 2017 r. w sprawie rachunkowości oraz planów kont dla budżetu państwa, budżetów jednostek samorządu terytorialnego, jednostek budżetowych, samorządowych zakładów budżetowych, państwowych funduszy celowych oraz państwowych jednostek budżetowych mających siedzibę poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. z 2017 poz. 1911 z późn. zm.) informujemy, iż sprawozdanie finansowe jednostki Szkoły Podstawowej nr 10 im. gen. Wł. Sikorskiego w Lubinie sporządzone na dzień 31 grudnia 2018 r. wraz z załącznikami, zostało opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Centrum Usług Wspólnych w Lubinie (https://cuwlubin.bip.gov.pl/). Sprawozdanie z załącznikami znajduje się do pobrania tutaj: https://cuwlubin.bip.gov.pl/za-rok-2018/szkola-podstawowa-nr-10.html

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2019/2020