FIZYCZNO – GEOGRAFICZNY POKAZ MODY

23.05.2019

 

Dnia 23 maja 2019r. odbył się Fizyczno - Geograficzny Pokaz Mody , w którym wzięli udział uczniowie klas 5, 7 i 8. Jury oceniało pomysłowość wykonania danego stroju przypominającego przedmioty fizyka i geografia oraz poziom trudności.

Między innymi zobaczyliśmy Wodospad, Wikinga i Gwiazdę na niebie, które zajęły miejsca na podium.

1.Martyna D. z klasy 5B

2.Piotr W. z klasy 8E

3.Julia Ch. Z klasy 5D

Poza tym zobaczyliśmy Planety, Naukowców , Podróżników, Pustynię, Mapy, Wulkan, Rakietę, Szejka, Hinduskę, Hiszpankę, Irlandkę, Wieżę Eiffla i wiele innych, gdzie pozostałe miejsca zajęli jednogłośnie jako miejsca 4:

Zuzanna B. z klasy 7A

Weronika A. z klasy 7A

Zosia N. z klasy 7B

Joanna P. z klasy 7B

Paweł Dz. Z klasy 7C

Natasza L. z klasy 7C

Aleksandra S. z klasy 7C

Laura M. z klasy 7D

Aleksandra S. z klasy 7D

Natalia Cz. z klasy 5B

Julia Cz. z klasy 5B

Wiktoria J. z klasy 5B

Kaja S. z klasy 5C

Zuzanna T. z klasy 5C

Urszula B. z klasy 5C

Julia G. z klasy 5D

Jagoda R. z klasy 5E

Anastazja G. z klasy 5E

 

Julia R. z klasy 8A

Julia Z. z klasy 8A

Paulina M. z klasy 8B

Kinga L. z klasy 8B

Hubert Ż. z klasy 8D

Szymon P. z klasy 8D

Wojciech Sz. z klasy 8E

Wiktor M. z klasy 8E

Filip K. z klasy 8E

Jakub B. z klasy 8E

W czasie obrad Jury mogliśmy posłuchać i pooglądać playback show w wykonaniu Hanny K. Tomasza P. i Michała E. w piosence Dami Im „Sound of silence”, Kacpra S. jako Roksanę Węgiel w piosence „Anyone I want to be” wraz z grupą taneczną z klasy 4D ( Hania, Nadia , Emilka, Wojtek, Sebastian, Natan i Wiktor )oraz dziewczyny z klasy 8C ( Aleksandra, Kalina i Maja ) w utworze Katy Ryan „Ella Ella”.

Wszystkim gratulujemy i życzymy kolejnych twórczych pomysłów!!!

Organizator konkursu: Kamila Rydzewska – nauczyciel geografii

 

 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

Informacja

„Zgodnie z § 34 ust. 10 Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 13 września 2017 r. w sprawie rachunkowości oraz planów kont dla budżetu państwa, budżetów jednostek samorządu terytorialnego, jednostek budżetowych, samorządowych zakładów budżetowych, państwowych funduszy celowych oraz państwowych jednostek budżetowych mających siedzibę poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. z 2017 poz. 1911 z późn. zm.) informujemy, iż sprawozdanie finansowe jednostki Szkoły Podstawowej nr 10 im. gen. Wł. Sikorskiego w Lubinie sporządzone na dzień 31 grudnia 2018 r. wraz z załącznikami, zostało opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Centrum Usług Wspólnych w Lubinie (https://cuwlubin.bip.gov.pl/). Sprawozdanie z załącznikami znajduje się do pobrania tutaj: https://cuwlubin.bip.gov.pl/za-rok-2018/szkola-podstawowa-nr-10.html

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2019/2020