Dnia 29 marca 2019r, odbył się świetlicowy konkurs „Mam Talent”. Na naszej scenie zaprezentowali się tancerze i piosenkarze z klas I-IV uczęszczający na zajęcia świetlicowe. Usłyszeliśmy piosenki Roksany Węgiel, Sarsy, oraz mieliśmy okazję podziwiać taniec do muzyki Michaela Jacksona . Wszyscy świetnie się bawiliśmy. Obrady Jury trwały długo i po nardzie postanowiono przyznać:

I miejsce następującym osobom:

• Izie W.

• Oli R.

• Sandrze Ch.

• Małgosi M.

• Justynce P.

• Vanessie M.

• Jasiowi M.

• Agnieszce P.

• Darii M.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy a uczestnikom – dziękujemy!


Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019