Dnia 3 kwietnia uczniów uczęszczających na zajęcia w świetlicy, odwiedziła młodzież wraz z paniami Dorotą Cierniak i Joanną Kochan z ponadgimnazjalnego Zespołu Szkół nr 1 im. prof. Bolesława Krupińskiego w Lubinie. Uczniowie Zespołu Szkół w ramach wspólnych programów czytelniczych przeczytali dzieciom baśń rosyjską „Konik Garbusek”. Nasze dzieci z przejęciem słuchały czytanej baśni i czytających nagrodziły gromkimi brawami. Bardzo serdecznie dziękujemy młodzieży oraz ich opiekunom.


Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019