Choć nie było wybuchowo to i tak w piątkowe przedpołudnie uczniowie z klasy II D byli zachwyceni „czarami”, jakim poddała się woda. Było szaleństwo kolorów, brokatowe jezioro i co najbardziej zadziwiło dzieci – lampa lawa. Przy okazji zabawy dzieci zaprzyjaźniły się z właściwościami wody oraz dowiedziały się jak cząsteczki wody zmieniają swoje właściwości pod wpływem temperatury. Oby ta lekcja została im w pamięci na długo.

fot. N. Kiedos

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019