28.03.2019 r., klasa IID dzięki zaangażowaniu i determinacji jednego z tatusiów miała okazję „zmajstrować” śliczne szkatułki na skarby. Radości nie było końca. Dzieci z zaangażowaniem i skupieniem wykonywały polecenia, ucząc się i bawiąc jednocześnie. Uczniowie ozdabiając swoje dzieła mieli już plan na co wykorzystają skrzyneczki. Była to wspaniała lekcja. Dziękujemy pracownikom Castoramy, za to, że umożliwiają dzieciom udział w zajęciach. Przede wszystkim dziękujemy pani Małgosi R. za uśmiech, cierpliwość i cudowne przeprowadzenie warsztatów

fot. N. Kiedos

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019