1 kwietnia 2019 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Kuchnia niemiecka” . Zadaniem uczestników było przygotowanie albumów , prezentujących dania charakterystyczne dla krajów niemieckojęzycznych. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas ósmych, a zwycięzcami zostali:

Patrycja G. z kl. 8d

Maja M. z kl. 8d

Weronika F. z kl .8d

Laura W. z kl. 8d

Aleksandra S. z kl.8d

Wiktor Sz. Z klasy 8c

Dziękujemy wszystkim za udział, a zwycięzcom gratulujemy!

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019