W dniu 29. 03. 2019 w naszej Szkole odbył się konkurs Jaka to melodia? Uczniowie biorący udział w konkursie byli bardzo dobrze przygotowani. Zostało zaprezentowanych 37 linii melodycznych utworów chrześcijańskich. Odpowiedzi rozpoznanych tytułów padały bardzo szybko. W trakcie trwania konkursu była możliwość prezentacji talentu wokalnego i wspólnego śpiewania. Organizatorzy mają zaszczyt przedstawić listę nagrodzonych:

Miejsce I – Julia M. kl. 7c
Miejsce II – Paweł Dz. kl. 7c
Miejsce III – Aleksandra S. kl. 7d
Miejsce IV – Michał W. kl. 7d

fot. M. Kiedos

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019