Dnia 27.03.2019 r. uczniowie z V gr. świetlicowej mieli okazję zobaczyć jak wygląda teatr od „zaplecza”. Pracownicy Muzy oprowadzili nas przez kabinę oświetleniowca, dźwiękowca, kinooperatora po garderobę. Mogliśmy stanąć na scenie i zagrać rolę. Poznaliśmy rekwizyty i lalki, które często występują w przedstawieniach. Podziwialiśmy dawną taśmę filmową, dużo dowiedzieliśmy się i zobaczyliśmy przedmioty, których nie widać podczas spektaklu.

Dziękujemy serdecznie.

fot. U. Kopeć

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019