Informujemy, że w dniu 2 kwietnia (podczas konsultacji indywidualnych) uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu sprzedawać będą wielkanocne kartki świąteczne w ramach kampanii charytatywnej "Świąteczna Kartka Dobroczynna", prowadzonej przez Stowarzyszenie Sursum Corda. Dochód ze sprzedaży kartek zostanie przeznaczony podopiecznym stowarzyszenia, osobom chorym i niepełnosprawnym.

Bardzo prosimy o wsparcie naszej akcji !!!

Szkolne Koło Wolontariatu

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019