Witając Wiosnę 2019 oraz integrując ,,Społeczność szkolną” zapraszamy wszystkie chętne uczennice wraz z mamami oraz babciami na I Wiosenny rajd Nordic Walking który odbędzie się w piątek 29 marca 2019r o godzinie 16.00

Planowana trasa marszu wynosi ok.5 km

Chętne uczestniczki prosimy zgłaszać u nauczycieli wychowania fizycznego.

Do zobaczenia!

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019