Dnia 20.02.2019r, grupę I i II świetlicy odwiedziły Panie z MPWiK. Razem z pierwszakami rozmawiały na temat segregacji odpadów niebezpiecznych. Panie za pomocą filmowego bohatera „Miedzika” wyjaśniały trudne pojęcia oraz tłumaczyły jak dbać o nasze środowisko.
Panią z MPWiK Serdecznie Dziękujemy.

Aleksandra Kaleta

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...