Dnia 28 lutego 2019 r. o godz.9.50 odbył się Konkurs Polskiej Piosenki Filmowej w którym wzięli udział soliści oraz instrumentaliści – uczniowie klas 1-8.

Mogliśmy posłuchać między innymi „Szukaj mnie” z filmu „Kogel-Mogel” czy „Dreszcze” z filmu „Porady na zdrady”. W czasie obrad Jury uczniowie klasy 8e wykonali dwa mini playback show aby umilić oczekiwania na werdykt.

Główną nagrodę otrzymała Natalia B. z klasy 2a, która wyśpiewała miejsce I z filmu ”Stawiam na Tolka Banana” - w piosence „Ballada o Tolku Bananie”.

II miejsca przyznano jednogłośnie pozostałym wokalistą: Vanessa M. z klasy 2a Zuzia G. z klasy 2a Larysa M. z klasy 4b Roksana P., Roksana J., Oliwia G., Martyna Ch., Michał W., z klasy 7d Konrad W. z klasy 7d Anna R. z klasy 8a i Natalia M. z klasy 8d.

Gratulujemy i życzymy dalszych owocnych sukcesów wokalnych!!!

Organizator konkursu: Kamila Rydzewska i Małgorzata Kiedos

 

Zobacz film >>>

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

Informacja

„Zgodnie z § 34 ust. 10 Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 13 września 2017 r. w sprawie rachunkowości oraz planów kont dla budżetu państwa, budżetów jednostek samorządu terytorialnego, jednostek budżetowych, samorządowych zakładów budżetowych, państwowych funduszy celowych oraz państwowych jednostek budżetowych mających siedzibę poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. z 2017 poz. 1911 z późn. zm.) informujemy, iż sprawozdanie finansowe jednostki Szkoły Podstawowej nr 10 im. gen. Wł. Sikorskiego w Lubinie sporządzone na dzień 31 grudnia 2018 r. wraz z załącznikami, zostało opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Centrum Usług Wspólnych w Lubinie (https://cuwlubin.bip.gov.pl/). Sprawozdanie z załącznikami znajduje się do pobrania tutaj: https://cuwlubin.bip.gov.pl/za-rok-2018/szkola-podstawowa-nr-10.html

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019