Dnia 28 lutego 2019 r. o godz.9.50 odbył się Konkurs Polskiej Piosenki Filmowej w którym wzięli udział soliści oraz instrumentaliści – uczniowie klas 1-8.

Mogliśmy posłuchać między innymi „Szukaj mnie” z filmu „Kogel-Mogel” czy „Dreszcze” z filmu „Porady na zdrady”. W czasie obrad Jury uczniowie klasy 8e wykonali dwa mini playback show aby umilić oczekiwania na werdykt.

Główną nagrodę otrzymała Natalia B. z klasy 2a, która wyśpiewała miejsce I z filmu ”Stawiam na Tolka Banana” - w piosence „Ballada o Tolku Bananie”.

II miejsca przyznano jednogłośnie pozostałym wokalistą: Vanessa M. z klasy 2a Zuzia G. z klasy 2a Larysa M. z klasy 4b Roksana P., Roksana J., Oliwia G., Martyna Ch., Michał W., z klasy 7d Konrad W. z klasy 7d Anna R. z klasy 8a i Natalia M. z klasy 8d.

Gratulujemy i życzymy dalszych owocnych sukcesów wokalnych!!!

Organizator konkursu: Kamila Rydzewska i Małgorzata Kiedos

 

Zobacz film >>>

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...