Na przełomie listopada i grudnia, uczniowie z klas drugich i trzecich uczestniczyli w OGÓLNOPOLSKIEJ STYPENDIADZIE WCZESNOSZKOLNEJ. Uczniowie wzięli udział w konkursie ortograficznym „Ortografek”, konkursie matematycznym „Plusik”, konkursie czytelniczym „Abecadło” oraz konkursie plastycznym „Plastuś”. Prace pięciu uczennic naszej szkoły zostały docenione w konkursie plastycznym: II i III miejsce oraz trzy wyróżnienia. Dla wszystkich uczniów biorących udział w konkursach organizator przygotował pamiątkowe dyplomy.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...