Dnia 19.02.2019 r. świetliki z grupy V i VI z wielkim entuzjazmem przygotowywały własną i niepowtarzalną masę plastyczną slime. To fantastyczna zabawa, która pobudza kreatywność, uczy koncentracji oraz wycisza. Zachęcamy wszystkie dzieci do zabawy masą plastyczną. Dzieci tworzyły slimy w różnych kolorach z wielkim zaangażowaniem i przejęciem. Cierpliwie wykonywały krok po kroku, aby efekt końcowy był satysfakcjonujący, a slimey idealne i doskonałe.

Warsztaty udały się znakomicie

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...