W dniu 6 stycznia uczniowie z naszej szkoły wraz z rodzicami i bliskimi wzięli udział w VII lubińskim Orszaku Trzech Króli. Orszak ruszył z kościoła p. w. św. Jana Bosko a zakończył się w hali RCS oddaniem pokłonu przy stajence. Podczas wędrówki uczestnicy śpiewali kolędy i mogli przypomnieć sobie przodków Jezusa m.in. Abrahama, Mojżesza, króla Dawida. Droga prowadziła przez Morze Czerwone, wśród kuszących diabłów i zwycięską walkę aniołów z diabłami aż do przejścia przez bramę do Nieba. Na zakończenie przy kolędach, w radosnej i świątecznej atmosferze była okazja podzielenia się opłatkiem i złożenie życzeń.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...