Wielka duma, radość, emocje... kiedy aż 3 naszych uczniów w jednym konkursie zostaje nagrodzona. Konkurs: ,,Życzenia dla ulubionego zawodnika" został zorganizowany przez Klub Zagłębie Lubin przed świętami Bożego Narodzenia. Nasi Uczniowie: Marcel, Pola i Kalina zajęli kolejno : 2,3 miejsce oraz wyróżnienie. Odebrali na stadionie wspaniałe nagrody i świętowali oglądając mecz Zagłębia Lubin z rodzinami w sali Vip.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...