Jak co roku Świetliki ze wszystkich grup z ogromnym zaangażowaniem przygotowały piękne ozdoby świąteczne dla osób starszych mieszkających w Domu Opieki „Szarotka” w Lubinie. Nauczyciele wspólnie z uczniem klasy 8 wręczyli upominki i przy akompaniamencie wspólnie z domownikami odśpiewali kilka kolęd. Wszystkim udzielił się wzruszający i radosny świąteczny nastrój.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...