Kolejny raz uczniowie naszej szkoły przygotowali i przedstawili szkolne jasełka. Uczniowie z klas II-IV pod kierunkiem Pani Joanny Chmielewskiej wystąpili na scenie by tuż przed Świętami Narodzenia Pańskiego poruszyć i otworzyć serca młodszych uczestników (kl. I-IV) na historię narodzin Jezusa. Prezentacja multimedialna, piosenka, kolęda oraz namalowana stajenka pomagały przenieść się do Betlejem.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...