Dnia 20.12.2018 roku Świetliki z grupy III i IV wykonały własnoręcznie renifera Rudolfa.  Wszyscy wspólnie śpiewali kolędy i pastorałki. Uroku pracy dodał nam padający za oknem śnieg, który pojawił wraz z rozpoczęciem pracy. Uczniowie bardzo cieszyli się na jego widok. Warto wspomnieć o współpracy, jaka się rozwinęła pomiędzy dwoma grupami. Dzięki temu  młodsi uczniowie mogą liczyć na pomoc starszych. W ten sposób razem dążą do osiągania wspólnych celów, tworzy się więź, co zapewnia sprawne funkcjonowanie grup w miłej atmosferze.

 

 Razem ze Świetlikami z grupy III i IV życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2019!!!

 

 D. Pawlik, E. Szymańska

 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...