Dnia 12 grudnia w szkolnej bibliotece odbył się konkurs czytelniczy dla klas III i IV pod hasłem „Po nitce do kłębka”. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się znajomością poczytnej serii książek „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai”.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Wiktoria Z. z kl. IV d

II miejsce – Kornel I. z kl. IV a

III miejsce – Weronika K. z kl. IV e i Nadia W. z kl. IV b

Nagrody dla zwycięzców ufundowała Rada Rodziców.

Gratulujemy!

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...