Dnia 17 grudnia ogłoszone zostały wyniki konkursu plastyczno-językowego „Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa z życzeniami w języku angielskim i niemieckim”, zorganizowanego przez p. Martę Raczyńską i p. Katarzynę Aptacy. Konkurs został przeprowadzony wśród uczniów klas IV – VIII. Wykonawców oceniano według następujących kryteriów: stopień trudności techniki, staranność wykonania, poprawność językowa życzeń oraz ogólne wrażenie estetyczne.

Prace oceniane były w trzech kategoriach:

 

Klasy IV – VI – język angielski

Klasy VII – VII – język angeislki

Klasy VII – VIII – język niemiecki

 

Na konkurs wpłynęło kilkadziesiąt pięknych kartek, a wyłonienie zwycięzców okazało się nie lada wyzwaniem. Ostatecznie wyróżnienia w konkursie otrzymali następujący uczniowie:

 

Hanna Ż – klasa IVB

Dominik G. - klasa VB

Julia B. - klasa VIB

 

Aleksandra S. - klasa VIID

Wiktor Sz. - klasa VIIIC

Błażej W. - klasa VIIIB

 

Mikołaj T. - klasa VIIB

Aleksandra S. - klasa VIID

Wiktor Sz. - klasa VIIIC

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...