18 grudnia Świetliki z grupy V i VI z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały pierniczki. Po czynnościach higienicznych i przypomnieniu zasad bezpieczeństwa dzieci połączyły potrzebne składniki  i wyrobiły ciasto piernikowe. Następnie za pomocą foremek wykrawały przeróżne wzorki oraz pełne zachwytu dekorowały ciasteczka. Pod czujnym okiem Pań Kucharek pierniczki wyszły idealnie. Pachnące i przepyszne od razu lądowały do dziecięcych brzuszkówJ

Serdecznie dziękujemy Paniom Kucharkom za pomoc i udostępnienie kuchni.

Życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2019 r.

U. Kopeć, J. Pisarska

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...