Podczas zorganizowanej zbiórki zabawek i gier dla Dzieci z Domu Dziecka w Legnicy uczniowie SP 10 okazali WIELKIE SERCE.
 Zebraliśmy mnóstwo zabawek, które na pewno umilą Święta dzieciakom z Legnicy. Wszystkim uczniom  i ich rodzicom, którzy przyłączyli się do tej akcji dziękujemy. Uczniowie klasy 7B w piątek zawiozą prezenty do Legnicy.

fot. Joanna Witczak

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...